osiągnięcia sportowe 2008/2009 Drukuj
      VI miejsce chłopców: Piotr Stępniak kl.6s, Michał Kocięda kl.6s, Kamil Rydzewski kl.6s, Mateusz Kornatowski kl.6s, Adrian Jakubowski kl.6e, Konrad Dąbrowski kl.6c, Mateusz Piasecki kl.5d, Przemysław Kamiński kl.5c, Konrad Kurek kl.5c - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski,

 

II miejsce dziewcząt: Joanna Wakuła kl.6s, Monika Lubiak kl.6s, Paulina Kotarska kl.6s, Sylwia Stempińka kl.6s, Iwona Sadowska kl.6s, Samuela Pierzchała kl.6s, Magdalena Sarwińska kl.6d, Katarzyna Domaniewska kl.6c, Marta Chrobocińska kl.5s, Kamila Marcinkowska - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt - nauczyciel - p. Marzena Wakuła, 

 

       I miejsce dziewcząt: Joanna Wakuła kl.6s, Monika Lubiak kl.6s, Paulina Kotarska kl.6s, Sylwia Stempińka kl.6s, Iwona Sadowska kl.6s, Samuela Pierzchała kl.6s, Wiktoria Rosa kl.6d, Magdalena Sarwińska kl.6d, Katarzyna Domaniewska kl.6c - Turniej Piłki Siatkowej Czwórek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 23 - nauczyciel - p. Marzena Wakuła, 

 

       II miejsce dziewcząt kl 5s: Kamila Marcinkowska, Marta Chrobocińska, Oliwia Teklińska, Agata Chądzyńska, Gabriela Zaworska, Anna Krawczyk, Maja Wiśniewska, Karolina Żółtowska - Turniej Piłki Siatkowej Czwórek Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 3 - nauczyciel - p. Iwona Szymańska,   

 

       I miejsce chłopców: Piotr Stępniak, Michał Kocięda, Krzysztof Karolak,Konrad Dąbrowski,Kamil Rydzewski,  Kamil Janowski, Robert Romanowski - Turniej o Puchar Dyrektora SP 22 w piłce nożnej - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski,

 

      II miejsce chłopców: Piotr Stępniak, Michał Kocięda, Kamil Janowski, Maciej Jarosz, Konrad Kurek, Kamil Kajak, Robert Romanowski, Patryk Bartosiewicz, Krzysztof Karolak, Marek Daniszewski,Damian Kołowrocki, Dawid Wołosz - Mistrzostwa Płocka w Piłce Ręcznej organizowane przez SZS - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski,

 

      I miejsce chłopców: Piotr Stępniak, Michał Kocięda, Kamil Rydzewski, Konrad Kurek, Adrian Jakubowski, Konrad Dąbrowski, Dawid Tunyan, Przemysław Kamiński, Mateusz Piasecki - Mistrzostwa Płocka w Piłce Nożnej organizowane przez SZS - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski,

 

      I miejsce chłopców: Piotr Stępniak, Michał Kocięda, Kamil Rydzewski, Konrad Kurek, Adrian Jakubowski, Konrad Dąbrowski, Dawid Tunyan, Przemysław Kamiński, Mateusz Piasecki - Powiatowy Turniej  Piłki Nożnej organizowany przez SZS - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski,

 

      I miejsce dziewcząt: Kamila Marcinkowska, Marta Chrobocińska, Gabriela Zanorska, Oliwia Teklińska, Karolina Żółtowska - Płockie Igrzyska Młodzieży Dwójek Siatkarsich organizowane przez SZS - nauczyciel - Iwona Szymańska,

 

      I miejsce dziewcząt: Kamila Marcinkowska, Marta Chrobocińska, Gabriela Zanorska, Oliwia Teklińska, Karolina Żółtowska - Turniej Mikołajkowy Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły nr 23 - nauczyciel - Iwona Szymańska,

 

      III miejsce dziewcząt: Karolina Żółtowska, Maja Wiśniewska, Agata Chądzyńska - Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora Szkoły nr 3 - nauczyciel - p. Iwona Szymańska,

 

      II miejsce chłopców kl.5s: Dorian Danielak, Sebastian Pokorski, Dawid Wołosz, Paweł Stanisławski, Michał Jabłoński, Mateusz Rozenkowski, Damian Kołowrocki, Piotr Kardaś, kl.5c: Konrad Kurek, kl.5b: Kacper Szczetkarz, kl.4s: Kamil Bazylak  - II edycja rozgrywek Orlen Handball Mini Ligi organizowanych przez SKF Wisła w Płocku klas V - nauczyciel -p. Michał Królikowski,

 

      I miejsce dziewcząt kl.6s: Joanna Wakuła, Monika Lubiak, Paulina Kotarska, Wiktoria Rosa, Andżelika Nowak, Iwona Sadowska, Samuela Pierzchała, Sylwia Cytacka, Magdalena Sarwińska (6d), Katarzyna Domaniewska (6c) - Rejonowe Igrzyska Piłki Siatkowej "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" - nauczyciel - p. Marzena Wakuła,

 

       I miejsce dziewcząt kl.6s:Joanna Wakuła, Monika Lubiak, Paulina Kotarska, Wiktoria Rosa, Andżelika Nowak, Iwona Sadowska, Samuela Pierzchała, Sylwia Cytacka, Magdalena Sarwińska (6d), Katarzyna Domaniewska (6c) - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" - nauczyciel - p. Marzena Wakuła,

 

       I miejsce  dziewcząt kl.6s Turniej Piłki Siatkowej "Czwórki siatkarskie dzisiaj" w ramach programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł" organizowany przez Urząd Miasta Płocka - nauczyciel - p.Marzena Wakuła,

 

       II miejsce  dziewcząt kl.6s Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt  o Puchar Dyrektora SP 23 organizowany przez SP 23 w Płocku - nauczyciel - p.Marzena Wakuła,

 

       awans do finału chłopców kl. 6s - Mistrzostwa Płocka w piłce nożnej organizowane przez Szkolny Związek Sportowy - nauczyciel - p.Cezariusz Raczkowski.

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 Następna > Ostatnie >>

Strona 11 z 12