2010/2011

Witaj szkoło! Drukuj

1 września w progach naszej szkoły powitaliśmy pierwszoklasistów i ich rodziców.

Z bijącym sercem, w galowych strojach 105 uczniów klas pierwszych złożyło uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dyrekcja oraz zaproszeni goście dużymi, kolorowymi ołówkami pasowała nowoprzybyłych na uczniów naszej szkoły.

Z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzach wszyscy zebrani obejrzeli przygotowany specjalnie na tę uroczystość program artystyczny w wykonaniu uczniów klas II c (wych. p. Bożena Koper) oraz III d (wych. p. Elżbieta Gdak). Nie zabrakło wesołych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci.

O oprawę plastyczną uroczystości zadbały panie : Marzena Nejman, Joanna Skubiszewska, Joanna Pankowska.

Wszystkich pierwszoklasistów szkoła wita, najmilej jak potrafi i chce, żebyście się w niej dobrze czuli. Sporo już wiecie, sporo umiecie, dalej się tutaj kształcić będziecie!

Szczególnym momentem inauguracji roku szkolnego 2010/11 było wręczenie legitymacji członka nadzwyczajnego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej paniom : Aldonie Fijałkowskiej, Małgorzacie Lechowicz i Elżbiecie Zbrzeznej. Wręczenia dokonał żołnierz AK - p. Leszek Mossakowski.

obejrzyj galerię zdjęć

Więcej artykułów…