Inne osiągnięcia 2015/2016 Drukuj

  • Marta Potulska- II miejsce w kategorii plakat, wyróżnienie w kategorii forma dokumentalna- Ogólnopolski Konkurs "Mazowsze- moja mała ojczyzna", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie- opiekun- p. Renata Wojtycka
    (czerwiec 2016)
  • II miejsce- Paweł Adamski kl.4c, III miejsce- Weronika Piecka kl.4s, Adam Lewandowski kl.4s, Julia Wojtycka kl.4s- XXXIX edycja Konkursu "Przyroda- twój przyjaciel", organizowanego przez Okręg LOP w Płocku pod hasłem "Mój ulubiony owad"- opiekun- p. Marta Pater,
    (czerwiec 2016)
  • III miejsce drużynowo: Wiktoria Grodzicka kl.6s, Wiktoria Klugiewicz kl.6s, Antoni Obernikowicz kl.6s-XIV Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny "Chrońmy nasze morze", organizowany przez SP nr 23 w Płocku- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
    (czerwiec 2016)
  • III miejsce- Nadia Dymek kl.2b- Konkurs Multimedialny "Opowiem wam o...", organizowany przez SP nr 22 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Gomułka,
    (czerwiec 2016)
  • Julia Przybylska kl.6c, Julia Wiśniewska, Wiktoria Żochowska kl.6s- Odznaka Turystyki Pieszej w stopniu popularnym przyznana przez Komisję Turystyki Pieszej PTTK w Płocku- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
    (czerwiec 2016)
  • III miejsce w kateg. praca multimedialna- Gabriela Dryś kl.5e- X edycja Rejonowego Konkursu Poświęconego Św. Janowi Pawłowi II pod hasłem  "Jan Paweł II- Apostoł Boskiego Miłosierdzia", organizowanego przez SP nr 6 w Płocku- opiekun- p. Bernadetta Staniszewska,
    (maj 2016)
  • wyróżnienie- Aleksandra Strzelecka kl.2g, Michalina Niedzielak kl.2g, Amelia Wolano kl.1e- Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży "Pięknie być człowiekiem", organizowany przez MDK w Płocku- opiekun- p. Emilia Wiśniewska (2 uczennice), p. Marzena Nejman (1 uczennica),
    (kwiecień 2016)
  • II miejsce- Bystre Orły kl.2g- VI Rajd Święto Hufca, organizowany przez ZHP Płock- opiekunki- p. Emilia Wiśniewska, p. Sylwia Pyrzak, p. Marzena Nejman, 

(kwiecień 2016) 

  • III miejsce- Olga Mroczkowska kl.2e, Paulina Zielonka kl.2f- XII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Tuwim i jego bohaterowie", organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku- opiekun- p. Anna Adamkiewicz, p. Sylwia Pyrzak,
    (marzec 2016)
  • II miejsce- SKKT-PTTK "Wojażer"- XXXIII Rajd Ekologiczny "Powitanie wiosny", organizowany przez Komisję Turystyki Pieszej PTTK w Płocku oraz SKKT-PTTK "Globtroters" przy III LO w Płocku - opiekun- p. Monika Czyżewska (klasy młodsze), p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (klasy starsze),
    (marzec 2016)
  • Barbara Chwiałkowska kl.2d- wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Literacki "Wirtualny świat komiksu", organizowany przez SP nr 11 - opiekun - p. Joanna Skubiszewska,

(marzec 2016)

  • I miejsce- SKKT-PTTK Wojażer oraz Odznaka Turystyki Pieszej w stopniu popularnym dla Bartłomieja Bilickiego kl.4a- XXIII Rajd  Zima "Szlakami Powstania Styczniowego", organizowany przez Oddział Miejski PTTK w Płocku oraz SKKT- PTTK "Mechkon" przy Zespole Szkół Technicznych w Płocku- opiekunki- p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,

(styczeń 2016)

  • Alan Zieliński kl.4c - II miejsce, III miejsce- Michał Kowalski kl.5a, Larysa Ostrowska kl.5s, Julia Wiankowska kl.4s- Konkurs Plastyczny "Ptaki Doliny Środkowej Wisły", organizowany przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody- opiekun- p. Marta Pater,

(10.12.2015)

  • II miejsce- konkurs "Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku szkolnym 2014/15"- opiekun- p. Marta Pater,

(10.12.2015)

  • III miejsce dla SP 23- Julia Wiankowska kl.4s. Kornelia Piórkowska kl.5e, Ada Pełka kl.6b- Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej z Zakresu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi", organizowany przez Gminę Miasto Płock- opiekun- p. Marta Pater, p. Joanna Kowalczyk, p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,

(03.12.2015)

  • II miejsce- SKKT-PTTK Wojażer - XXXVII Rajd CIŻEMKA, organizowany przez Oddział Miejski PTTK Płock i SKKT-PTTK Małachowianka - opiekunki- p. Monika Czyżewska (kl. I-III), p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (kl.IV-VI),

(24.10.2015)

  • I miejsce- SKKT-PTTK Wojażer - XXXVII Rajd Pieczonego Ziemniaka, organizowany przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK Płock i Koło Terenowe PTTK w Płocku - opiekunki- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (kl.IV-VI), p. Monika Czyżewska (kl.I-III),

 (03.10.2015)

  • II miejsce-  SKKT-PTTK Wojażer - XLVII Zlot po Ziemi Mazowieckiej, organizowany przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK Płock przy współudziale Nadleśnictwa Płock, Nadleśnictwa Gostynin i Nadleśnictwa Łąck oraz Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Powiatu Gostynińskiego  - opiekunki- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (kl.IV-VI), p. Monika Czyżewska (kl.I-III).

(19.09.2015)


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 10