Inne osiągnięcia 2013/2014 Drukuj

 

  • I miejsce - Joanna Miecznik kl.6b, II miejsce - Jakub Szelągowski kl.6s, III miejsce - Natalia Kicińska kl.6b, wyróżnienie - Michalina Rosiak kl.5d -  (kategoria - forma dokumentalna: "Wydarzenia ważne w dziejach małej ojczyzny" ) - Ogólnopolski Konkurs "Mazowsze - moja mała Ojczyzna", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,
    (30.05.2014)

  • II miejsce - SKKT-PTTK "Wojażer" - XXXVI Rajd Ekologiczny "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki", organizowany przez PTTK w Płocku oraz SP w Leszczynie Szlacheckim  - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,
    (05.2014)

  • I miejsce - Kasper Lisowski kl.6b, II miejsce - Julia Śladowska kl.6b, III miejsce - Joanna Miecznik kl.6b - IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Anglii, Niemczech oraz Krajach Angielskiego i Niemieckiego Obszaru Językowego, organizowany przez Zespół Szkół nr 5 w Płocku - opiekun - p. Justyna Matusiak,
    (23.05.2014)

  • I nagroda - wycieczka dla klasy 6d do Sejmu RP zespół: Iga Śliwińska i Filip Kusy - Konkurs wiedzy o polskim parlamentaryzmie "Bez praw nie może być prawdziwej wolności", organizowany przez MDK w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
    (09.05.204)

  • Nagroda Główna - Julia Śladowska kl.6b - Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną i Książnicę Płocką - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
    (05.05.2014)

  • I miejsce - SKKT-PTTK "Wojażer" - XXXI rajd "Powitanie Wiosny", organizowany przez Komisję Turystyki Pieszej przy Oddziale Miejskim PTTK w Płocku oraz Klub Turystyczny SKKT-PTTK "Globtroters" przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,

(28.03.2014)

  • Wiktor Nosarzewski kl.4b - III miejsce, wyróżnienia - Sandra Gołębiewska kl.4b, Wiktoria Żochowska kl.4s (kategoria opowiadanie) oraz Katarzyna Janeczko kl.6d (kategoria wiersze) - XII edycja Międzyszkolnego Konkursu "Piszę książkę", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku  - opiekun - p. B. Matlęga (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczennica),
    (13.02.2013)

  • II miejsce - SKKT-PTTK "Wojażer" - XI edycja konkursu na "Najlepszy Klub Krajoznawczo - Turystyczny - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,
    (17.01.2014)

  • Julia Przybylska kl.4c - nagroda I stopnia -  X edycja Konkursu Plastycznego "Na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową" - opiekun - p. Iwona Szymańska
    (12.2013)

  • I miejsce - Kuba Brzeziński kl.5d - Konkurs "Ptaki obszarów NATURA 2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej", organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody - opiekun - p. Marta Pater,
    (06.12.2013)

  • I miejsce - Julia Śladowska kl.6b, II miejsce - Joanna Miecznik kl.6b - Przegląd Poezji Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości połączony z konkursem recytatorskim, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płocku - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
    (08.11.2013)

  • I miejsce - SKKT-PTTK "Wojażer" - XXXV Rajd Ciżemka, organizowany przez SKKT przy Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Małachowskiego - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,
    (26.10.2013)

  • II miejsce - SKKT-PTTK "Wojażer" - XXXV Rajd Pieczonego Ziemniaka, organizowany przez PTTK Płock - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska, p. Monika Czyżewska.
    (12.10.2013)

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 11