Osiągnięcia wiedzowe 2017/2018 Drukuj

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • jedno wyróżnienie w kategorii Żaczek- Kinga Karwowska kl.2b, dwa wyróżnienia w kategorii Maluch- Aleksandra Rydzewska kl.3c, Jan Wyszyński kl.3a- XXVII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2018", organizowanego przez TUWiNM pod patronatem UNESCO i Rady Europy- opiekun- p. Małgorzata Lewandowska (1 uczennica- kl.2b), p. Małgorzata Szulborska (1 uczennica kl.3c), p. Katarzyna Kapela (1 uczeń- kl.3a),
    (maj 2018) 
XXIV edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • Aleksandra Rydzewska kl.3c- II miejsce indywidualnie- edukacja polonistyczna klasy trzecie- opiekun- p. Małgorzata Szulborska,
  • Aleksandra Rydzewska kl.3c- II miejsce indywidualnie- edukacja matematyczna klasy trzecie- opiekun- p. Małgorzata Szulborska,
  • Eliza Klus kl.3g- III miejsce indywidualnie- edukacja polonistyczna klasy trzecie- opiekun-p. Joanna Dobrogoszcz,
II miejsce drużynowo- edukacja matematyczna klasy trzecie: Aleksandra Rydzewska kl.3c, Paulina Zyznowska kl.3b, Adam Wiśniewski kl.3f- opiekun- p. Małgorzata Szulborska (1 uczeń), p. Beata Tokaj (1 uczeń), p. Magdalena Nejman (1 uczeń),
III miejsce drużynowo- edukacja polonistyczna klasy trzecie: Aleksandra Rydzewska kl.3c, Eliza Klus kl.3g, Wojciech Ulicki kl.3c- opiekun- p. Małgorzata Szulborska (2 uczniów), p. Joanna Dobrogoszcz (1 uczeń),
 (kwiecień 2018)
  • Patryk Basiewicz kl.3b, Dorian Tomaszewski kl.3b, Paulina Zyznowska kl.3b- II miejsce- Międzyszkolny Konkurs "Co wiem o Ojczyźnie", organizowany przez SP 23 w Płocku- opiekun - p. Beata Tokaj (3 uczniów),
(luty 2018)
  • dwa wyróżnienia za dobry wynik- Paulina Zyznowska kl.3b, Adam Wiśniewski kl.3f- XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2017", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów-Jersz- opiekun- p. Beata Tokaj (1 uczennica), p. Magdalena Nejman (1 uczeń), 
(styczeń/luty 2018)
  • Aleksandra Rydzewska kl.3c- wyróżnienie za bardo dobry wynik- opiekun- p. Małgorzata Szulborska oraz
    dwa wyróżnienia za dobry wynik- Gabriel Rubinkowski kl.2b, Kinga Karwowska kl.2b- XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2017", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów-Jersz- opiekun p. Małgorzata Lewandowska (2 uczniów),
(styczeń/luty 2018)
JĘZYK  POLSKI
 
  •  
    Olga Mroczkowska kl.4e- laureat z nagrodą książkową- opiekun- p. Włodzimierz Mazurkiewicz,
    8 laureatów: Nadia Dymek kl.4b, Amelia Cieślarczyk kl.6b, Julia Wojtycka kl.6s, Miłosz Matuszewski kl.5d, Nikola Kapuścińska kl.4s,Wiktoria Rudowska kl.6b, Maja Krzeszewska kl.5c, Weronika Piecka kl.6s- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (3 uczniów), p. Bożena Matlęga (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (1 uczeń),
    18 wyróżnień: Joanna Śladowska kl.5d, Julia Wiankowska kl.6s, Aleksandra Kołecka kl.6c, Klaudia Wyrębkowska kl.4b, Aleksandra Strzelecka kl.4g, Mikołaj Wiśniewski kl.4b, Sebastian Furmański kl.5d, Aleksandra Serafin kl.4f, Aleksandra Waliszewska kl.4g, Wojciech Wyszyński kl.4e, Adam Bryk kl.5d, Kacper Komosiński kl.6c, Natalia  Krajewska kl.6s, Weronika Rydzewska kl.7b, Anna Pawłowska kl.5c, Maksym Kowalkowski kl.6s, Oliwia Niemirowska kl.7s, Natasza Guzek kl.4b- Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego 2018", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (6 uczniów), p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Grzegorz Szczechowicz (3 uczniów), p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Anna Adamkiewicz (1 uczeń), p. Iwona Kowalczyk (1 uczeń), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (1 uczeń),
(czerwiec 2018) 

XXIV edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

  • Julia Wojtycka kl.6s- I miejsce indywidualnie- język polski klasy szóste- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
  • Julia Wiankowska kl.6s- II miejsce indywidualnie- język polski klasy szóste- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,

I miejsce drużynowo- język polski klasy szóste: Julia Wojtycka kl.6s, Julia Wiankowska kl.6s, Wiktoria Rudowska kl.6b- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń),
III miejsce drużynowo- język polski klasy czwarte: Olga Mroczkowska kl.4e, Nadia Dymek kl.4b, Klaudia Wyrębkowska kl.4b- opiekun- p. Włodzimierz Mazurkiewicz (1 uczeń), p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów),

(kwiecień 2018)
  • trzydzieści jeden wyróżnień za bardzo dobry wynik- Julia Wiankowska kl.6s,  Gabriela Popławska kl.5c,  Aleksandra Kołecka kl.6c, Miłosz Matuszewski kl.5d, Bartosz Pasęcki kl.6a, Maja Krzeszewska kl.5c, Anna Pawłowska kl.5c, Dajana Durka kl.5e, Julia Wojtycka kl.6s, Wiktoria Rudowska kl.6b,  Alicja Kucharska kl.4c, Nadia Dymek kl.4b, Konrad Zatorski kl.6a, Sebastian Furmański kl.5d, Adam Bryk kl.5d, Adrian Mazur kl.6s, Kacper Kocot kl.6c, Martyna Glińska kl.5d, Natasza Guzek kl.4b, Wojciech Wyszyński kl.4e, Natalia Krajewska kl.6s, Weronika Rydzewska kl.7b, Amelia Cieślarczyk kl.6b, Gabriela Śpiegowska kl.4c, Olga Mroczkowska kl.4e, Klaudia Wyrębkowska kl.4b, Wiktoria Żołek kl.4f, Krzysztof Kamiński kl.4b, Beniamin Wasilewski kl.4b, Oliwia Węglewska kl.4c, Adam Kotkiewicz kl.4d- opiekun p. Małgorzata Lechowicz (11 uczniów), p. Bożena Matlęga (9 uczniów), p. Ewa Wojtycka (4 uczniów), p. Grzegorz Szczechowicz (3 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (3 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica) oraz
    siedem wyróżnień za dobry wynik: Joanna Śladowska kl.5d, Kacper Komosiński kl.6c, Kamil Wakuła kl.7s, Weronika Piecka kl.6s, Julia Świtalska kl.4e, Jakub Ciesielski kl.4f, Aleksandra Serafin kl.4f- XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2017" , organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów- Jersz- opiekun- p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczeń), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń), p. Grzegorz Szczechowicz (1 uczeń), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (1 uczeń),
(styczeń/luty 2018)

JĘZYK ANGIELSKI

  •  dyplom laureata za zajęcie: V miejsca- Gabriela Popławska kl.5c, VII miejsca- Julia Wojtycka kl.6s oraz XII miejsca- Nadia Dymek kl.4b i Igor Wołos kl.5b- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja wiosenna"- opiekun- p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczennica), p. Joanna Jakubowska (1 uczeń),
(maj 2018)

XXIV edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej 

  • Julia Wojtycka kl.6s- I miejsce indywidualnie- język angielski klasy szóste- opiekun- p. Justyna Grzyb,
  • Gabriela Śpiegowska kl.4c- II miejsce indywidualnie- język angielski klasy czwarte- opiekun- p. Joanna Jakubowska,
I miejsce drużynowo- język angielski klasy szóste- Julia Wojtycka kl.6s, Mikołaj Bartuś kl.6c, Julia Wiankowska kl.6s- opiekun- p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Anna Malik (1 uczeń),

 (kwiecień 2018) 

  • dyplom laureata+nagroda książkowa za zajęcie: III miejsca-Nina Nowacka kl.7b, V miejsca- Gabriela Popławska kl.5c oraz dyplomy laureata za zajęcie: VII miejsca- Mikołaj Bartuś kl.6c, IX miejsca- Igor Wołos kl.5b, Maja Krzeszewska kl.5c, X miejsca- Adam Bryk kl.5d- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja zimowa"- opiekun p. Justyna Grzyb  (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Joanna Jakubowska (1 uczeń), p. Anna Malik (1 uczeń), p. Agata Rychlik (1 uczeń),
(marzec 2018)

MATEMATYKA

WERONIKA RYDZEWSKA KL7B- LAUREATKA  Wojewódzkiego Konkursu  Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego organizowanego na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty
- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek

 (maj 2018) 

  • jedno wyróżnienie za bardzo dobry wynik w kategorii Beniamin- Miłosz Matuszewski kl.5d oraz sześć wyróżnień: trzy w kategorii Beniamin- Adrian Mazur kl.6s, Julia Wojtycka kl.6s, Joanna Śladowska kl.5d, dwa w kategorii Maluch- Maciej Kowalski kl.4e, Mateusz Sobociński kl.4s oraz jedno w kategorii Kadet- Szymon Maćkowiak kl.7s- XXVII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2018", organizowanego przez TUWiNM pod patronatem UNESCO i Rady Europy- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów- kl.5d, 7s), p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów- kl.6s), p. Sylwia Sulkowska (1 uczeń- kl.4e), p. Barbara Szymborska (1 uczeń- kl.4s),
    (maj 2018) 

XXIV edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej 

  • Miłosz Matuszewski kl.5d- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy piąte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Weronika Rydzewska kl.7b- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy siódme- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Julia Wojtycka kl.6s- II miejsce indywidualnie- matematyka klasy szóste- opiekun- p. Aldona Fijałkowska,
  • Martyna Glińska kl.5d- III miejsce indywidualnie-matematyka klasy piąte-opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,

I miejsce drużynowo- matematyka klasy piąte: Miłosz Matuszewski kl.5d, Martyna Glińska kl.5d, Joanna Śladowska kl.5d- opiekun- p. Anna Olczak- Mielczarek (3 uczniów),
I miejsce drużynowo- matematyka klasy siódme-
Weronika Rydzewska kl.7b, Szymon Maćkowiak kl.7s, Kamil Wakuła kl.7s- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów),
III miejsce drużynowo- matematyka klasy szóste: Julia Wojtycka kl.6s, Konrad Zatorski kl.6a, Jan Orzechowski kl.6a - opiekun- p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Joanna Gronczewska (2 uczniów),

 (kwiecień 2018)

  • Weronika Rydzewska kl.7b- uczennica zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018, organizowanego przez MSCDN  na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
    (luty 2018)
  • cztery wyróżnienia za bardzo dobry wynik- Miłosz Matuszewski kl.5d, Weronika Rydzewska kl.7s, Julia Wojtycka kl.6s, Maciej Kowalski kl.4e- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczennica), p. Sylwia Sulkowska (1 uczeń) oraz
    cztery wyróżnienia za dobry wynik- Adrian Mazur kl.6s, Szymon Maćkowiak kl.7s, Gabriela Śpiegowska kl.4c, Gabriela Popławska kl.5c- XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkurs "Alfik Matematyczny 2017", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów-Jersz- opiekun- p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów),
    (styczeń/luty 2018)
  • Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
    Weronika Rydzewska kl.7b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
    Szymon Maćkowiak kl.7s - opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
(grudzień 2017)
 
PRZYRODA
  • trzy wyróżnienia: Miłosz Matuszewski kl.5d, Maja Krzeszewska kl.5c, Konrad Zatorski kl.6a-Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2018-Przyroda, organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska (2 uczniów), p. Joanna Kowalczyk (1 uczeń),
    (kwiecień 2018)
XXIV edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej 
  • Miłosz Matuszewski kl.5d- I miejsce indywidualnie- przyroda klasy piąte- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
  • Maja Krzeszewska kl.5c- III miejsce indywidualnie- przyroda klasy piąte- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
  • Wiktor Czubak kl.5c- III miejsce indywidualnie- przyroda klasy piąte- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
I miejsce drużynowo- przyroda klasy czwarte: Gabriela Śpiegowska kl.4c, Olga Mroczkowska kl.4e, Maciej Kowalski kl.4e- opiekun- p. Joanna Kowalczyk (1 uczeń), p. Sylwia Pyrzak (2 uczniów),
I miejsce drużynowo- przyroda klasy piąte: Miłosz Matuszewski kl.5d, Maja Krzeszewska kl.5c, Wiktor Czubak kl.5c- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (3 uczniów),
III miejsce drużynowo- przyroda klasy szóste: Bartosz Pasęcki kl.6a, Alan Zieliński kl.6c, Weronika Piecka kl.6s- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (1 uczeń), p. Monika Woźniak (2 uczniów),
(kwiecień 2018)
 
 RELIGIA 
  • I miejsce- Maja Staniszewska kl.6c, II miejsce- Sebastian Furmański kl.5d w etapie dekanalnym i awans do finału- Konkurs Biblijny "Ewangelia św. Mateusza", organizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej- opiekun- p. Bernadetta Staniszewska, s. Ewa Martenka,
(maj 2018)
 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 13