Osiągnięcia wiedzowe 2008/2009 Drukuj

 KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE 

       2 uczniów wyróżnionych: Jakub Komorowski kl.3a, Kacper Pawlak kl.3d - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu- nauczyciele - p. Małgorzata Szulborska (3a), p. Bożena Koper (3d) 

 

       Łukasz Solak kl.3b - wyróżnienie za dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2009" organizowany przez Firmę Oświatową " Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciel - p.Joanna Dobrogoszcz

 

XV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

Anna Solak - III miejsce, Eliza Pomianowska kl.2c - III miejsce - edukacja polonistyczna - klasy drugie - nauczyciele - p. Marzena Nejman, p. Katarzyna Nowysz

III miejsce drużynowo edukacja polonistyczna klasy drugie: Eliza Pomianowska kl.2c, Anna Solak, Michał Kolankiewicz kl.2c, Katarzyna Mironiuk kl.2c - nauczyciele - p. Marzena Nejman, p. Katarzyna Nowysz

Michał Kolankiewicz kl.2c - II miejsce - edukacja matematyczna - klasy drugie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz

II miejsce drużynowo edukacja matematyczna klasy drugie: Michał Kolankiewicz, Eliza Pomianowska, Anna Solak, Wiktoria Klikowska - nauczyciele - p. Marzena Nejman, p. Katarzyna Nowysz

II miejsce drużynowo edukacja matematyczna klasy trzecie: Szymon Staneta, Aleksandra Mrozowska, Kacper Pawlak, Patryk Pińkowski - nauczyciele - p. Bożena Koper, p. I. Lewińska, p. Bożena Kowalska

    

      Alicja Raczyńska kl.3e, Jakub Podwójci kl.3d - II miejsce - Międzyszkolny Konkurs  "Co wiem o Ojczyźnie" organizowany przez SP nr 23 w Płocku - nauczyciele: p. Bożena Kowalska, p.Bożena Koper

 


 

JĘZYK POLSKI

4 lauretów wyróżnionych nagrodą książkową: Karolina Baranowska kl.6d, Aleksandra Podwójci kl.6e, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Agnieszka Ochman kl.4c - Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Albus 2009" organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczeń)

24 lauretów: Magdalena Sarwińska kl.6d, Alicja Słomkowska kl.6e, Dominika Małachowska kl.6d, Karolina Goleniewska kl.6d, Tomasz Sokołowski kl.6e, Klaudia Miłkowska kl.6d, Piotr Polak kl.6c, Barbara Banaszczak kl.5b, Agnieszka Rogulska kl.5e, Kamil Karolewski kl.5c, Dawid Walczak kl.5c, Agnieszka Walczak kl.5b, Jakub Brzozowski kl.5c, Weronika Chojnowska, Weronika Hartlińska kl.4e, Magdalena Misiak kl.4e, Mateusz Nowakowski kl.4s, Gabriela Sadowska kl.4e, Kinga Tomaszewska kl.4e, Oliwia Gołębiewska kl.4c, Katarzyna Tomczyk kl.4e, Paulina Karolewska kl.4b, Agnieszka Kaniok kl.4c, Hubert Staniszewski kl.4b - Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Albus 2009" organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele -p. Elżbieta Zbrzezna (8 uczniów), p. Bożena Matlęga (7 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (6 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (1 uczeń)

24 uczniów wyróżnionych: Martyna Kisio kl.6d, Monika Lubiak kl.6s, Ada Krawiec kl.6c, Joanna Wakuła kl.6s, Konrad Iwański kl.6e, Martyna Kędzierska kl.6a, Dorota Pater kl.6e, Kinga Chrobot kl.6c, Klaudia Karolewska kl.6e, Joanna Kiełbasa kl.6a, Klementyna Janicka kl.5b, Oliwia Lisowska kl.5b, Bartosz Staneta kl.5e, Kacper Szczetkarz kl.5b, Patryk Gapiński kl.5e, Marta Wójtewicz kl.4c, Aleksandra Galewicz kl.4c, Agnieszka Sowińska kl.4d, Alicja Wójcik kl.4e, Alicja Rzeszotarska kl.4b, Maria Sulińska kl.4b, Patrycja Kolbiarz kl.4s, Bartosz Zambrzycki kl.4d, Aleksandra Bogdańska kl.4c - Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Albus 2009" organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele - p. Małgorzata Lechowicz (7 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (7 uczniów), p. Bożena Matlęga (5 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (3 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (2 uczniów)    

 

II miejsce drużynowo: Aleksandra Podwójci kl.6e, Klaudia Karolewska kl.6e, Tomasz Sokołowski kl.6e, Karolina Baranowska kl.6d, Dominika Małachowska kl.6d - Międzyszkolny Konkurs "Poloniada, czyli potyczki z językiem polskim" organizowany przez SP nr 21 w Płocku - nauczyciele: p. Małgorzata Lechowicz (3 uczn.), p. Elżbieta Zbrzezna (2 ucz.)

 

XV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

Aleksandra Galewicz  kl.4c - II miejsce ind. - klasy czwarte - nauczyciel - p. Elżbieta Zbrzezna

I miejsce drużynowo klasy czwarte: Aleksandra Galewicz kl.4c, Gabriela Sadowska kl.4e, Magdalena Misiak kl.4e, Kinga Tomaszewska kl.4e - nauczyciele: p. Elżbieta Zbrzezna (1 ucz.), p. Iwona Kowalczyk (3 ucz.)

III miejsce drużynowo klasy piąte: Kamil Karolewski kl.5c, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Agnieszka Rogulska kl.5e, Agnieszka Walczak kl.5b - nauczyciele: p. Bożena Matlęga (2 ucz.), p. Elzbieta Zbrzezna (2 ucz.) 

II miejsce drużynowo klasy szóste: Karolina Baranowska kl.6d, Aleksandra Podwójci kl.6e, Klaudia Karolewska kl.6e, Martyna Kwasiborska kl.6d - nauczyciele: p. Małgorzata Lechowicz (2 ucz.), p. Elżbieta Zbrzezna (2 ucz.)

II miejsce drużynowo konkurs ortograficzny: Klaudia Karolewska kl.6e, Karolina Goleniewska kl.6b, Karolina Baranowska kl.6d, Martyna Kwasiborska kl.6d - nauczyciele: p. Elzbieta Zbrzezna (3 ucz.), p. Małgorzata Lechowicz (1 ucz.)

 

      6 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Tomasz Sokołowski kl.6e (III miejsce w województwie, 22 w kraju), Aleksandra Podwójci kl.6e, Joanna Wakuła kl.6s, Dominika Małachowska kl.6d, Kamil Karolewski kl.5c, Magdalena Misiak kl.4e - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2008" organizowany przez Firmę Oświatową - Łowcy Talentów-Jersz - nauczyciele: p. Małgorzata Lechowicz (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna, p. Bożena Matlęga, p. Iwona Kowalczyk 

      4 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Karolina Baranowska kl.6d, Martyna Kwasiborska kl.6d, Agnieszka Ochman kl.4c, Klementyna Janicka kl.5b - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2008" organizowany przez Firmę Oświatową - Łowcy Talentów-Jersz - nauczyciele: p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów), p. Bożena Matlęga

 

      Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
Tomasz Sokołowski kl.6e - nauczyciel - p. Małgorzata Lechowicz
Magdalena Sarwińska kl.6d - nauczyciel - p. Elżbieta Zbrzezna
Aleksandra Podwójci kl.6e - nauczyciel - p. Małgorzata Lechowicz
Maciej Jarosz kl.6s - nauczyciel - p. Małgorzata Lechowicz
Klaudia Miłkowska kl.6d - nauczyciel - p. Elżbieta Zbrzezna

 


JĘZYK ANGIELSKI

       laureatki: Agnieszka Walczak kl.5b, Barbara Banaszczak kl.5b, Karolina Goleniewska kl.6 - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Albus" organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - nauczyciel - p. Agnieszka Jarzyńska  (2 uczniów), p. Justyna Matusiak (1 uczeń)

 

2 uczennice wyróżnione: Aleksandra Galewicz kl.4c, Gabriela Sadowska kl.4e - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego "Sezam 2008"  - nauczyciele - p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczeń)

 

       Tomasz Sokołowski kl.6e - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, Barbara Banaszczak kl.5b - wyróżnienie za dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox" pod patronatem UJ w Krakowie - nauczyciele - p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczeń)

 

Szymon Staneta kl.3c - I miejsce, wyróżnienie - Anna Solak kl.2b - I edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "The Smarters - Brain Twister" 2009 organizowanego przez SP 22 w Płocku - nauczyciele - p. Magdalena Dąbrowska. p. Agata Rychlik

 

       Bartosz Staneta - laureat (X miejsce w kraju) - Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego OLIMPUS - nauczyciel - p. Justyna Matusiak

 

       Aleksandra Galewicz kl.4c, Tomasz Sokołowski kl.6e - wyróżnienia za dobre wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "English Ace" organizowanego przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów-Jersz" - nauczyciel - p. Renata Idzik

 

XV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

II miejsce drużynowo klasy piąte: Bartosz Staneta kl.5e, Agnieszka Walczak kl.5b, Małgorzata Lemankiewicz kl.5b, Barbara Banaszczak kl.5b nauczyciele - p. Agnieszka Jarzyńska, p. Justyna Matusiak

 

       Karolina Goleniewska kl.6b - I miejsce, II miejsce - Tomasz Sokołowski kl.6e, III miejsce - Alicja Słomkowska kl.6e - Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych diecezji płockiej organizowany przez Niepubliczne Gimnazjum w Sikorzu - nauczyciele - p. Justyna Matusiak (1), p. Renata Idzik (2 uczniów)

       

       Magdalena Sarwińska kl.6d, Tomasz Sokołowski kl.6e - V miejsce (dyplom laureata) w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "PINGWIN 2008" - nauczyciel - p. Renata Idzik

 

HISTORIA

 

      Łukasz Grodzicki kl.5e - III miejsce, wyróżnienia: Anna Marciniak kl.6d, Martyna Kwasiborska kl.6b - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Władysław Herman i Bolesław Krzywoustny - władcy z Tumskiego Wzgórza" organizowany przez SP nr 11 w Płocku - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 

II miejsce drużynowo: Martyna Obiała kl.4b, Maria Sulińska kl.4b, Ewelina Krawczyk kl.4b - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska - moja ojczyzna" organizowany przez SP 23 w Płocku - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 


PRZYRODA

       Kamil Karolewski kl.5c - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, wyróżnienia: Barbara Banaszczak kl.5b, Agnieszka Walczak kl.5b, Jakub Brzozowski kl.5c - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA - kategoria test - organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie przy współpracy SGGW - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska     

 

XV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

Kamil Karolewski kl.5c - I miejsce - klasy piąte - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

Cezary Dudkiewicz kl.5e - III miejsce  - klasy piąte - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska 

III miejsce drużynowo klasy piąte: Kamil Karolewski kl.5c, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Natalia Chmielewska kl.5e, Bartosz Staneta kl.5e - nauczyciel p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

 Dominika Małachowska kl.6d - I miejsce - klasy szóste - nauczyciel - p. Marta Pater

Martyna Kwasiborska kl.6d - III miejsce - klasy szóste - nauczyciel - p. Marta Pater

 III miejsce drużynowo klasy szóste: Dominika Małachowska kl.6d, Martyna Kwasiborska kl.6d, Karolina Gołębiewska kl.6b, Joanna Wakuła kl.6s - nauczyciel - p. Marta Pater 

 

      Martyna Kwasiborska kl.6d, Monika Lubiak kl.6s, Wiktoria Wieliczko kl.6b - uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - nauczyciel - p. Marta Pater

 

      Karolina Goleniewska kl.6b - II miejsce - I edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z wodą za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Marta Pater

 

 


MATEMATYKA

Cezary Dudkiewicz kl.5e, Kamil Karolewski kl.5c - I miejsce - Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Konkurs Matematyczny "ROZKOSZE ŁAMANIA GŁOWY" organizowany przez SP 17 w Płocku - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

      2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Kamil Karolewski kl.5c, Cezary Dudkiewicz kl.5e - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - nauczyciel - p.Anna Olczak-Mielczarek

      7 uczniów wyróżnionych: Magdalena Sarwińska kl.6d, Szymon Komorowski kl.6e, Klementyna Janicka kl.5b, Szymon Polańczyk kl.4c, Barbara Banaszczak kl.5b, Dawid Kwiatkowski kl.5e, Piotr Murzyński kl.5e - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu- nauczyciele - p. Anna Olczak-Mielczarek (4 uczniów), p. Barbara Szymborska (2 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń)

       V miejsce w kategorii średnia wyników szkół podstawowych w regionie województwa mazowieckiego i  miasta stołecznego Warszawy - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2009

 

      LAUREAT, nagroda - Kamil Karolewski kl.5c - I miejsce w województwie, XI w kraju - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2009" organizowany przez Firmę Oświatową " Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciel p. Anna Olczak - Mielczarek

      4 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Karolina Baranowska kl.6d, Szymon Komorowski kl.6e, Bartosz Staneta kl.5e, Klementyna Janicka kl.5b - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2009" organizowany przez Firmę Oświatową " Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciele: p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Barbara Szymborska (1 uczeń), p. Anna Olczak - Mielczarek (2 uczniów)

      5 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Magdalena Sarwińska kl.6d, Barbara Banaszczak kl.5b, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Agnieszka Walczak kl.5b, Dawid Kwiatkowski kl.5e - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2009" organizowany przez Firmę Oświatową " Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciele: p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Anna Olczak - Mielczarek (4 uczniów)

 

XV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa

Kamil Karolewski kl.5c - I miejsce - klasy piąte - nauczyciel - p. Anna Olczak - Mielczarek

Cezary Dudkiewicz kl.5e - II miejsce  - klasy piąte - nauczyciel - p. Anna Olczak - Mielczarek 

I miejsce drużynowo klasy piąte: Kamil Karolewski kl.5c, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Agnieszka Walczak kl.5b, Piotr Murzyński kl.5e - nauczyciel p. Anna Olczak - Mielczarek

 

       Szymon Komorowski kl.6e - III miejsce - Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych diecezji płockiej organizowany przez Niepubliczne Gimnazjum w Sikorzu - nauczyciel - p. Barbara Szymborska

       Kinga Chrobot kl. 6b, Cezary Dudkiewicz kl.5e, Karolina Goleniewska kl.6b, Maciej Jagodziński kl.6e, Kamil Karolewski kl.5c, Martyna Kisiokl. 6d, Szymon Komorowski kl.6e, Klaudia Miłkowska kl.6d, Aleksandra Podwójci kl.6e, Magdalena Sarwińska kl.6d, Tomasz Sokołowski kl.6e,Bartosz Staneta kl.5e - uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych diecezji płockiej organizowanego przez Niepubliczne Gimnazjum w Sikorzu - nauczyciele - p. Aldona Fijałkowska (5 uczniów), p. Barbara Szymborska (4 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów) 

 

      Magdalena Sarwińska kl.6d - wyróżnienie za bardzo dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2008" organizowany przez Firmę Oświatową  "Łowcy Talentów-Jersz" - nauczyciel - p. Aldona Fijałkowska

 

      Cezary Dudkiewicz kl.5e - uczeń zakwalifikowany do II (rejonowego) etapu Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

      Karolina Goleniewska kl.6b - II miejsce - I edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z wodą za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Aldona Fijałkowska

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 12