2016/2017


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 Drukuj
 

   23 czerwca, w piątek, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

   Jako pierwsi pożegnali się ze szkołą uczniowie klas I - III. Drugoklasiści z klas a i h zaprezentowali kabaretowy program pokazujący szkołę przed wakacjami. Wszyscy obecni świetnie się bawili razem z artystami. Podczas uroczystości, z rąk pań dyrektor – Liliany Tomaszewskiej i Zofii Jakubowskiej, otrzymało złote medale „Za godne reprezentowanie szkoły” 18. wyróżnionych uczniów klas drugich i trzecich  - laureaci konkursów przedmiotowych.

   Godzinę później odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV-VI. Pierwszy raz szóstoklasiści otrzymali świadectwa promocyjne do klasy siódmej. Był to jednak dzień pożegnań dla uczniów klas 6C, D i E. Oni będą kontynuować naukę w nowej Szkole Podstawowej nr 8.

   Część artystyczna w wykonaniu uczniów klas: 6D, 6S, 4S i szkolnego chóru wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój. W scenach z życia rodzinnego nie zabrakło dobrych rad na bezpieczne spędzenie wolnego czasu. Następnie głos zabrała pani dyrektor Liliana Tomaszewska. Podsumowując rok szkolny podkreśliła ogromne sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych, dzięki którym jesteśmy najlepszą szkołą podstawową w mieście. Statuetkę dla najlepszego szóstoklasisty odebrała z rąk dyrektor Tomaszewskiej uczennica klasy VIB Weronika Rydzewska. Z rąk pana Marka Wolińskiego, reprezentującego SPR Wisła Płock statuetkę najlepszego sportowca odebrał Krystian Marchewka z klasy VIs. Aż 124 uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 nagrodzono Złotymi Medalami za bardzo dobre wyniki w nauce, które to zakupiła Rada Rodziców. Ponad 30. uczniów otrzymało listy gratulacyjne i stypendia motywacyjne za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Płocka – Andrzeja Nowakowskiego.

czytaj dalej
 
<< Początek < Poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Następna > Ostatnie >>

Strona 160 z 160