logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

2017/2018


Żegnamy wakacje, witamy nowy rok szkolny i Pierwszoklasistów. Drukuj

   „Nasza szkoła jest jak okręt, którym płyniemy po OCEANIE WIEDZY. Załogę tego okrętu tworzą uczniowie naszej szkoły. Naszym wspólnym obowiązkiem jest nauka. Do niej wdrażają nas nauczyciele i rodzice. My – starsi koledzy podamy wam zawsze pomocną dłoń. Korzystajcie z naszych szczerych wskazówek. Możecie zawsze zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Pamiętajcie jesteśmy waszymi przyjaciółmi. Będziemy wam służyć pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne. Uśmiechnijcie się, życie w szkole jest radosne.” – tak do uczniów klas pierwszych zwracali się trzecioklasiści.

   4 września przywitaliśmy uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce. W obecności dyrekcji, zaproszonych gości oraz rodziców pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów i uroczyście wstąpili w szeregi naszej społeczności szkolnej.

   Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie z klas 3i oraz 3f pod opieką pań – Aleksandry Piaseckiej i Magdaleny Nejman oraz chór szkolny prowadzony przez panią Małgorzatę Podwójci. Zatańczyły dzieci z klasy 3g, w której realizowana jest innowacja pedagogiczna - taniec towarzyski, pod kierunkiem pani Joanny Dobrogoszcz i Tomasza Kadylaka.

   Dekoracje wykonały panie: Ilona Borczuk, Agnieszka Elwertowska, Katarzyna Kapela oraz Aneta Olszewska, a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

 

   Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

 

obejrzyj galerię zdjęć
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 184