logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

2018/2019


Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 Drukuj

 

  

miniaturka rozpoczecie roku szkolnego

3 września społeczność szkoły przywitała uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce. Zaproszeni goście życzyli najmłodszym wielu sukcesów, pomyślności i samych radosnych dni w szkole. W obecności dyrekcji, zaproszonych gości oraz rodziców pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów i uroczyście wstąpili w szeregi naszej społeczności szkolnej. Akt pasowania na ucznia stał się symbolem dla naszych najmłodszych wejścia w szeregi rycerzy wiedzy, których determinacja dążenia do poznawania będzie orężem w walce o mądrość.

 

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie z klas trzecich pod opieką pań – Urszuli Kosińskiej, Joanny Pankowskiej i Joanny Kamińskiej oraz chór szkolny prowadzony przez panią Małgorzatę Podwójci. Zatańczyły dzieci, które  pod kierunkiem pana Tomasza Kadylaka realizują innowacyjny program tańca towarzyskiego.

 

Dekoracje wykonały panie: Ilona Borczuk, Agnieszka Elwertowska oraz Aneta Olszewska, a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

 

 Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości i samych radosnych dni a rodzicom pociechy z dzieci, zaangażowania w sprawy szkoły.

 

 

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 156