logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

2022/2023
Projekt #Laboratoria Przyszłości Drukuj
Projekt  #Laboratoria Przyszłości

Projekt  #Laboratoria Przyszłości nie tylko daje szkole narzędzia technologiczne, ale również inspiruje uczniów do kreatywnego wykorzystania  sprzętu audio – video podczas różnorodnych uroczystości szkolnych, który  uczniowie wykorzystywali w roku szkolnym 2022/23  pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci  i p. vice dyrektora Romana Kusego.

Na lekcjach techniki  i informatyki pod kierunkiem p. vice- dyrektora R. Kusego,

p. Roberta Elwertowskiego, p. Luizy Frankowskiej, p. Barbary Gasińskiej i p. Anety Olszewskiej wykorzystywali Drukarki 3D.

Na lekcjach techniki i plastyki pod kierunkiem nauczycieli techniki i plastyki, p. Barbary Gasińska, p. Anety Olszewskiej. korzystaliśmy również z lutownic , skrzynek narzędziowych , klei  na gorąco, nożyczek, itp.

Rozwijanie powyższych umiejętności było możliwe dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości, w ramach którego zakupiono niezbędne narzędzia i materiały Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niektórych zajęć.

Projekt ten otwiera drzwi do przyszłości, umożliwiając wykorzystanie pełnego potencjału technologii w edukacji, zapewniamy, że będziemy korzystać z niego w kolejnych latach.

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 144