Osiągnięcia artystyczne 2015/2016 Drukuj

OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE

  • wyróżnienie- Magdalena Rzeszotarska kl.5c oraz wyróżnienie i nagroda publiczności dla Natalii Przybylińskiej kl.6c- IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej "Niezapominajka 2016," organizowany przez SP nr 21 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,

(maj 2016)

  • I miejsce- Maciej Nejman kl.5c- Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Życie i twórczość Fryderyka Chopina", organizowany przez Płockie Towarzystwo Muzyczne i. W. Lachmana- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,

  • I miejsce dla duetu Magdalena Rzeszotarska kl.5c oraz Anna Poręba kl.5b- XII Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha noc"- kolędy i pastorałki, organizowany przez SP nr 6 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,

(22.01.2016)

  • III miejsce- Natalia Przybylińska kl.6c- IV Międzyszkolny Konkurs "BELFER 2015", organizowany przez SP nr 11 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci.

(23.10.2015)

 

OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE

  • laureat etapu wojewódzkiego (III miejsce)- Maria McFarland kl.2d- XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo,"organizowanego przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta w Płocku- opiekun- p. Joanna Skubiszewska,
    (czerwiec 2016)
  • I miejsce- Paweł Adamski kl.4c, wyróżnienie- Alan Zieliński kl.4c- Konkurs Plastyczny pod hasłem "Moja rodzina- drzewo genealogiczne", organizowany w ramach V Marszu dla Życia i Rodziny przez Wydział Katechetyczny Diecezji Płockiej oraz Zespół Organizacji Katolickich i Wyznaniowych w Płocku- opiekun- p. Bernadetta Staniszewska,
    (maj 2016)

  • wyróżnienie- Zuzanna Tybuś kl.2g- IX Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Cztery Pory Roku", organizowany przez Zespół Szkół w Nowym Duninowie- opiekun- p. Emilia Wiśniewska,

(maj 2016)

  • I nagroda- Maciej Nejman kl.5c- XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje wielkanocne", organizowany przez POKiS w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,

(21.03.2016)

  • nagroda- Julia Wiankowska kl.4s, nagroda- Katarzyna Kolanko kl.6b- XXIII Miejski Konkurs na "Najpiękniejszą Kartę Świąteczną", organizowany przez MDK w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,

(21.12.2015)

  • laureaci: Oliwia Szarmach kl.2d, Zuzanna Rosuł kl.2d, Wiktoria Wasilewska kl.2d- X edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Mazowiecką Pyzą", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku- opiekun- p. Joanna Skubiszewska,

(21.12.2015)

  • I nagroda- Weronika Piecka kl.4s, I nagroda- Sandra Gołębiewska kl.6b, I nagroda- Maja Dubik kl.6b, II nagroda- Katarzyna Kolanko kl.6b, III nagroda- Ada Pełka kl.6b- XXVIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Płock jesienią", organizowany przez SP nr 18 w Plocku- opiekun - p. Małgorzata Podwójci,

(11.12.2015)

  • wyróżnienie- Wojciech Lubomski kl.5c- XXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ja i król Maciuś I", organizowany przez MDK w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci

(24.11.2015) 

 
 
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 12