logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

RODO Drukuj

 

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku, z siedzibą ul. Walecznych 20, 09-409 Płock.

 

Administratorem danych z wideo monitoringu jest Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku, z siedzibą ul. Walecznych 20, 09-409 Płock. Dane z wideo monitoringu są przechowywane i przetwarzane na potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, pracownikom szkoły i majątku szkoły.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku – Liliana Tomaszewska, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (24) 364-48-50.

 

Inspektor Danych Osobowych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku – Elżbieta Wituska, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   , tel. (24) 367-89-34.