logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Klasa 5a na spotkaniu z podróżnikiem i autorem książek Drukuj

 Klasa 5a na  spotkaniu z podróżnikiem i autorem książek

20 września 2023r. w ramach współpracy Biblioteki Szkolnej SP23 i Książnicy Płockiej Filia nr 8  klasa 5a wraz z wychowawcą Grzegorzem Szczechowiczem i  Edytą Paradowską  miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z podróżnikiem i autorem książek dla dzieci i młodzieży Marcinem Koziołem.

W pierwszej części spotkania autor zabrał nas w niezwykła podróż w czasie pt: „ Szalona historia komputerów”.  Uczniowie osobiście mogli  rozebrać i złożyć muzealne wynalazki związane z historią komputerów.

W drugiej połowie spotkania uczniowie wysłuchali opowieści o bohaterach książek z serii „Wombat Maksymilian” ( nagroda Magellana w 2016r. za najpiękniejszą książkę podróżniczą dla dzieci), „Psyjaciele”, „ Szalona historia komputerów”,  „Skrzynia władcy Piorunów”, „Tajemnica przeklętej harfy”.  Spotkanie z autorem upłynęło w atmosferze dobrego humoru i wspaniałej zabawy.

Fotorelacja – Edyta Paradowska