logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Kropki w naszej szkole Drukuj
Dzień Kropki w naszej szkole

15 września , jak co roku, uczniowie klas 1-3 włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki - święta kreatywności, twórczych pomysłów, spostrzegawczości i budowania wiary we własne możliwości. Dzieci uczestniczyły w wielu różnorodnych aktywnościach: obejrzały film lub wysłuchały bajki „Kropka” - o kropce, która pozwoliła dziewczynce o imieniu  Vashti uwierzyć we własne siły, powstały też niezwykle kolorowe, inspirujące i kreatywne prace plastyczne, kropkowe gadżety, które rozweseliły nie tylko ich twórców, ale i całą klasę. Kropek poszukiwaliśmy w najbliższym otoczeniu - w klasach, na terenie szkoły, w parku, na placu zabaw - było ich mnóstwo, a dzieci uwierzyły, że każda z tych kropek może obudzić drzemiące w nich talenty.

To był wesoły dzień, w którym wszystko kręciło się wokół kropki.