logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

II miejsce dla SKKT-PTTK „Wojażer” w Rajdzie „Do Miejsc Pamięci Narodowej” Drukuj

II miejsce dla SKKT-PTTK „Wojażer” w Rajdzie „Do Miejsc Pamięci Narodowej”20 kwietnia członkowie i sympatycy SKKT-PTTK „Wojażer” uczestniczyli w XLVII Rajdzie „Do Miejsc Pamięci Narodowej”. Wędrowali wspólnie z opiekunkami koła panią Moniką Czyżewską i panią Agnieszką Kochanowską Matuszewską z Podolszyc Południowych do SP Nr 20 w Borowiczkach. Na trasie rajdu widzieli przepiękne widoki nad Wisłą oraz odpoczywali przy rozłożystym dębie, który jest pomnikiem przyrody. Byli także w miejscu pamięci narodowej w Borowiczkach- tablicy upamiętniającej 40 pracowników cukrowni zamordowanych w czasie II wojny światowej. Na zakończenie rajdu otrzymali puchar i dyplom za zajęcie II miejsca. Następnie zjedli pyszną turystyczną grochówkę i w dobrych humorach, tuż przed deszczem, wrócili do Płocka.