logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Ziemi Drukuj
 Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi- największe międzynarodowe święto ekologiczne. W tym roku uczniowie klas 4-8 przygotowali prace plastyczne nt. „Nasze skojarzenia z Dniem Ziemi”. Pomysłowość autorów była niebywała. Uczniowie w swoich pracach ukazywali piękno naszej planety. Przedstawiali także miejsca zniszczone działalnością człowieka. Ukazywali rolę różnorodności biologicznej w środowisku naturalnym. W trosce o planetę proponowali, co robić, aby uchronić ją przed zmianami krajobrazowymi i klimatycznymi.

Prace można podziwiać na I piętrze w segmencie D. Zapraszamy.

Wystawę wspólnie z uczniami przygotowały panie: Joanna Kowalczyk, Agnieszka Kochanowska- Matuszewska i Monika Woźniak.