logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

I Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "You can sing" w Piastowie! Drukuj
I Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Udział w I Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "You can sing" w Piastowie zakończył się sukcesem dla naszych chórzystek. Przesłuchania konkursowe odbyły się 25 kwietnia a koncert laureatów, wśród których znalazły się uczennice naszej szkoły miał miejsce 16 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie.

I tak: Alicja Kowalska z kl. 7b zajęła II miejsce w kategorii "solista" a duet:

Alicja Kowalska i Magdalena Kozicińska z kl. 7b  zajął II miejsce w kategorii "duetów i zespołów wokalnych". Dziewczyny zaprezentowały się znakomicie. W duecie wykonały piosenkę z musicalu "High School Musical". Alicja, natomiast, otrzymała wiele słów uznania od zaproszonych gości za brawurowe wykonanie piosenki "Zombie".

Gratulujemy dziewczynom i ich nauczycielce p. Małgorzacie Podwójci!