logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

„Toaleta to nie śmietnik” Drukuj
„Toaleta to nie śmietnik”

„Toaleta to nie śmietnik” – realizacja programu Wodociągów Płockich w klasach 1 i 2 naszej szkoły.Wszyscy pierwszoklasiści i drugoklasiści w naszej szkole już doskonale wiedzą, czego i dlaczego nie należy wrzucać do toalety. Uczniowie uczestniczyli w ostatnim czasie w ciekawym teoretyczno-praktycznym spotkaniu z pracowniczką Wodociągów Płockich. Zajęcia angażowały wszystkich uczniów, było losowanie przedmiotów i segregowanie ich na te, które można wrzucić do toalety oraz te, które nigdy nie powinny się tam znaleźć, były doświadczenia związane z wodą, która dostaje się do rur oraz krótkie filmy edukacyjne. Niespodzianką i dodatkową atrakcją była wielka maskotka - wydra– z którą dzieci serdecznie się przywitały. Na koniec każde dziecko otrzymało naklejkę z hasłem przewodnim Kampanii „Toaleta to nie śmietnik”.