logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Zakończenie roku szkolnego 2023/ 2024 Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2023/ 2024

Dziś 21.06 2024r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/24. O godzinie 8.30 odbyła się uroczystość dla uczniów klas młodszych. Przygotowały ją klasy IIa, IIb i IId wraz ze swoimi wychowawczyniami – p. Małgorzatą Lewandowską, Joanną Matuszak i Urszulą Kosińską,a także zespół cheerleaderek, chór szkolny oraz uczniowie tańczący taniec towarzyski pod opieką nauczycieli naszej szkoły. Pożegnaliśmy uczniów klas trzecich, którzy we wrześniu rozpoczną drugi etap nauki.

Podczas akademii dyrekcja szkoły Lilianna Tomaszewska wręczyła uczniom klas 1-3 dyplomy za wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny i Matematyczny oraz medale uczniom klas trzecim, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Dziękujemy nauczycielom sekcji plastycznej za przygotowanie wspaniałej dekoracji.

         O godzinie 1030 żegnali się uczniowie klas IV - VIII. Na początku pani dyrektor Liliana Tomaszewska przywitała wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, nauczycieli , przybyłych gości. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas VIII i przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas VII prowadzone przez panią Renatę Wojtycką. Po tej uroczystej części oficjalnej nastąpiło wręczenie Złotych Medali za wyniki w nauce ponad 200  uczniom klas IV-VIII, którego dokonała pani dyrektor z pomocą byłych dyrektorów szkoły :p.Ewą Woźniak i p. Wojciechem Majchrzakiem.

Pani dyrektor wręczyła również statuetki  najlepszemu absolwentowi- Janowi Kwasiborskiemu z kl.VIIIb oraz 2 sportowcom- Nadii Druś i Adamowi Damaziakowi również z kl. VIIIb.

Uroczystość przeplatana była wierszami i piosenkami, które wszystkich zebranych wprowadziły w wakacyjny nastrój.

Pod koniec uczennica Ewa Orzechowska  w imieniu absolwentów pożegnała szkołę i nauczycieli,  a Iga Mroczkowska w imieniu uczniów klas VII skierowała miłe słowa do swych starszych kolegów i koleżanek, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.

        Po akademii pani dyrektor Liliana Tomaszewska wraz z zaproszonymi gośćmi odsłoniła kolejny mural w naszej szkole.

 

         Uroczystość klas IV - VIII przygotowała p. Iwona Kowalczyk i p.Małgorzata Podwójci we współpracy z p.Justyną Woźniak,  p. Justyną Borkowską, p. Robertem Elwertowskim . O dekorację zadbały : p. Aneta Olszewska, Ilona Borczuk i Sylwia Pyrzak, a fotorelację  p. Edyta Paradowska.

 Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Odpoczywajcie i do zobaczenia we wrześniu

Klasy I- III

 

Klasy IV-VIII