logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia wiedzowe 2023/2024 Drukuj

Konkursy Przedmiotowe dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego
w roku szkolnym 2023/2024, 
organizowane na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
JAN KWASIBORSKI kl.8b- FINALISTA konkursu MKO z chemii- opiekun-p. Ewa Warabida

Do III etapu zakwalifikował się:
  • konkurs z chemii: Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun- p. Ewa Warabida; 
Do II etapu zakwalifikowali się:
  • konkurs z chemii:
    Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun- p. Ewa Warabida,
    Maria Łempkowska kl.8b- opiekun- p. Ewa Warabida,
  • konkurs języka angielskiego: 
    Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun- p. Justyna Wiśniewska,
    Marcel Piechota kl.7s- opiekun- p. Joanna Czarnecka. 
 Konkursy międzynarodowe
XXXIII Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2024, organizowany przez Stowarzyszenie "Kangourou Sans Frontières" z siedzibą w Paryżu oraz Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Polskiego Towarzystwa Matematycznego:
  • 1 wyróżnienie za bardzo dobry wynik (dyplom+ książka+ bon empiku):
    kategoria Maluch:
     Aleksandra Gawłowska kl.4s- opiekun- p. Iwona Dobrzyńska;
  • 4 wyróżnienia (dyplom+ książka):
    kategoria Beniamin: Michał Wójcik kl.6s,  Aleksander Wiśniewski kl.6s- p. Anna Olczak-Mielczarek (dwóch uczniów- 6s);
    kategoria Kadet: Filip Dymek kl.7b, Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun- p. Iwona Dobrzyńska (7b), p. Małgorzata Jędrzejewska (8b).
Konkursy ogólnopolskie
 
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS-sesja zimowa, organizowana przez Firmę OLIMPUS:
  • 7 laureatów z języka angielskiego: Marta Kurkowska kl.7a- laureat 4. miejsca, nagroda książkowa, Zofia Gajewska kl.7a, Małgorzata Ponichter kl.6b, Alicja Kowalska kl.7b, Filip Ziembiński kl.7a, Barbara Kapkowska kl.7c, Bartosz Jóźwiak kl.8b- opiekun- p. Justyna Wiśniewska (3 uczniów-7a, 7b, 8b), p. Renata Idzik (2 uczniów- 7a), p. Joanna Czarnecka (1 uczennica- 6b), p. Justyna Matusiak (1 uczennica- 7c);
  • 6 laureatów z biologii: Bartosz Sobota kl.5c- laureat 5. miejsca, nagroda książkowa, Mikołaj Warabida kl.6c- laureat 5. miejsca, nagroda książkowa, Amelia Kamińska kl.6b, Zuzanna Zielińska kl.6b, Gabriel Rubinkowski kl.8b, Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun p. Monika Woźniak (2 uczniów- kl.5c, 6c), opiekun p. Joanna Kowalczyk (4 uczniów- kl.6b, 8b);
  • 2 laureatów z geografii: Bartosz Sobota kl.5c- laureat 5. miejsca, nagroda książkowa, Mikołaj Warabida kl.6c- laureat 5. miejsca, nagroda książkowa- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska;
  • 1 laureatka z przyrody: Kalina Pączkowska kl.4a- opiekun p. Joanna Kowalczyk.
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS-sesja jesienna, organizowana przez Firmę OLIMPUS:
  • 6 laureatów z biologii: Bartosz Sobota kl.5c- laureat 2. miejsca, nagroda książkowa, Mikołaj Warabida kl.6c, Amelia Kamińska kl.6b, Kacper Chyła kl.6c, Alicja Kowalska kl.7b, Jan Kwasiborski kl.8b- opiekun p. Monika Woźniak (4 uczniów- kl.5c, 6c, 7b), opiekun p. Joanna Kowalczyk (2 uczniów- kl.6b, 8b);
  • 2 laureatów z geografii: Bartosz Sobota kl.5c oraz Mikołaj Warabida kl.6c- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska;
  • 1 laureatka z przyrody: Aleksandra Gawłowska kl.4s- opiekun p. Monika Woźniak;
  • 5 laureatów z języka angielskiego: Jan Kwasiborski kl.8b, Bartosz Jóźwiak kl.8b, Gabriel Rubinkowski kl.8b, Małgorzata Ponichter kl.6, Mikołaj Warabida kl.6c- opiekun- p. Justyna Wiśniewska (3 uczniów - kl.8b), p. Joanna Czarnecka (1 uczennica kl.6), p. Ewa Różalska (1 uczeń- kl.6c).
 Ogólnopolski Konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY 2023, organizowany przez Firmę Edukacyjną "Łowcy Talentów- Jersz":
  • klasy 2:
    Oliwia Szczałuba  (wynik bardzo dobry)- Małgorzata Lewandowska, Jolanta Czyżewska (1 ucz.)
    Aleksander Hensoldt (wynik dobry) - op. Ilona Borczuk ( 1 ucz.)
  • klasy 3:
    Emilia Matusiak, Julia Kwiatkowska, Wojtek Serafin, Izabela Śladowska, Oliwia Kowalska  (wynik bardzo dobry) opiekun  Małgorzata Szulborska ( 5 ucz.)
    Barbara Kuciapska, Antonina Zielska  (wynik bardzo dobry) op. Joanna Dobrogoszcz (2 ucz.)
    Jan Liszewski  (wynik bardzo dobry) op. Karolina Karpińska -Kuciapska ( 1 ucz.)
    Maria Warabida  (wynik bardzo dobry) op. Bożena koper (1ucz.)
  • klasy 4:
    Magdalena Wiśniewska, Barbara Zgłobicka (wynik bardzo dobry) opiekun Ilona Jastrzębska (2ucz.)
    Aniela Grabarczyk, Gabriela Wieczorek, Julia Krajewska (wynik dobry) opiekun Ilona Jastrzębska (3ucz.)
    Aleksandra Gawłowska, Kacper Bosiak, Helena Stawicka, Apolonia Lisek, Emilia Ntale (wynik dobry) opiekun Anna Adamkiewicz (5 ucz.)
  • klasy 5:
    Maja Karolak, Natalia Czarnecka Franciszek Łempkowski (wynik bardzo dobry) opiekun Iwona Kowalczyk (3 ucz.)
    Jan Słupski (wynik bardzo dobry) opiekun Ilona Jastrzębska (1 ucz.)
    Bartosz Sobota (wynik dobry) opiekun Iwona Kowalczyk (1 ucz.)
    Beata Tybuś (wynik dobry) opiekun Ilona Jastrzębska (1 ucz.)
  • klasy 6:
    Zuzanna Sieradzka, Mikołaj Warabida  (wynik bardzo dobry) opiekun Anna Adamkiewicz (2 ucz.)
    Igor Szychułda, Aleksander Wiśniewski, Łukasz Przybysz (wynik bardzo dobry) opiekun Justyna Borkowska (3ucz.)
    Amelia Kamińska (wynik bardzo dobry) opiekun Ilona Jastrzębska (1ucz.)
    Małgorzata Czerw (wynik bardzo dobry) opiekun Grzegorz Szczechowicz (1 ucz.)
    Michał Wójcik  (wynik dobry) opiekun Justyna Borkowska (1 ucz.)
    Ewelina Stańczak  (wynik dobry) opiekun Anna Adamkiewicz (1 ucz.)
  • klasy 7:
    Zofia Gajewska (wynik bardzo dobry) opiekun Iwona Kowalczyk (1 ucz.)
    Witek Strzelecki,  Alicja Kowalska (wynik bardzo dobry) opiekun Grzegorz Szczechowicz (2 ucz.)
    Marta Kurkowska (wynik dobry) opiekun Iwona Kowalczyk (1 ucz.)
  • klasy 8:
    Gabriel Rubinkowski (nagroda rzeczowa 100zł) -opiekun Grzegorz Szczechowicz (1 ucz.)
 Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY 2023, organizowany przez Firmę Edukacyjną "Łowcy Talentów- Jersz":
  •  Andrii Yehorov kl.3d- opiekun p. Karolina Karpińska - Kuciapska;
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych, organizowana przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie:
  • do III etapu zakwalifikowało się  dwóch uczniów z klasy 8b: Jan Kwasiborski, Maria Łempkowska, Marcel Pikała- opiekun- p. Ewa Warabida (grudzień 2023).
  • do II etapu zakwalifikowali się uczniowie z klasy 8b: Jan Kwasiborski, Maria Łempkowska, Marcel Pikała- opiekun- p. Ewa Warabida (listopad 2023).
Konkursy o zasięgu powiatowym i rejonowym:
XXVIII Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej Rok 2024, organizowana przez SP nr 3 w Płocku:
indywidualnie:
  • Aleksandra Gawłowska kl.4s- I miejsce- matematyka klasy czwarte- opiekun- p. Iwona Dobrzyńska;
  • Mikołaj Warabida kl.6c- I miejsce- historia klasy szóste- opiekun- p. Renata Cichocka;
  • Jan Kwasiborski kl. 8b- I miejsce- matematyka klasy ósme- opiekun- p. Małgorzata Jędrzejewska;
  • Barbara Kużaj kl. 3b- II miejsce- edukacja polonistyczna klasy trzecie- opiekun- p. Bożena Koper;
  • Barbara Zgłobicka kl.4a- II miejsce- język polski klasy czwarte- opiekun- p. Ilona Jastrzębska;
  • Małgorzata Ponichter kl.5b- II miejsce- język angielski klasy szóste- opiekun- p. Joanna Czarnecka;
  • Aleksandra Gawłowska kl.4s- III miejsce- język polski klasy czwarte- opiekun- p. Anna Adamkiewicz;
  • Franciszek Łempkowski kl.5b- III miejsce- język polski klasy piąte- opiekun- p. Iwona Kowalczyk;
  • Michał Wójcik kl.6s- III miejsce- matematyka klasy szóste- opiekun- p. Anna Olczak- Mielczarek;
drużynowo:
  • I miejsce- język polski klasy ósme- Ewa Orzechowska kl.8c, Maria Łempkowska kl.8b, Kinga Karwowska kl.8b- opiekun- p. Justyna Borkowska (1 uczennica kl.8c), p. Grzegorz Szczechowicz (2 uczennice kl.8b);
  • I miejsce- matematyka klasy ósme- Jan Kwasiborski kl.8b, Gabriel Rubinkowski kl.8b, Kinga Karwowska kl.8b - opiekun- p. Małgorzata Jędrzejewska (3 uczniów);
  • II miejsce- edukacja polonistyczna klasy trzecie- Barbara Kużaj kl. 3b, Izabela Śladowska kl.3c, Wojciech Serafin kl.3c- opiekun- p. Bożena Koper (1 uczennica), p. Małgorzata Szulborska (2 uczniów-3c);
  • II miejsce- język polski klasy czwarte- Barbara Zgłobicka kl.4a, Aleksandra Gawłowska kl.4s, Magdalena Wiśniewska kl.4a- opiekun- p. Ilona Jastrzębska (2 uczennice- 4a ), p. Anna Adamkiewicz (1 uczennica- 4s );
  • II miejsce- matematyka klasy szóste- Michał Wójcik kl.6s, Rafał Grabowski kl.6c, Amelia Kamińska kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów-6s, c), p. Agnieszka Koperska (1 uczennica-6b);
  • III miejsce- matematyka klasy czwarte- Aleksandra Gawłowska kl.4s, Mikołaj Nowak kl.4b, Antonina Sobolewska kl.4a- opiekun- p. Iwona Dobrzyńska (4s), p. Agnieszka Koperska (4b), p. Magdalena Nejman (4a);
  • III miejsce- matematyka klasy siódme- Filip Dymek kl.7b, Jakub Łęcki kl.7a, Alicja Kowalska kl.7b- opiekun- p. Iwona Dobrzyńska (3 uczniów);
  • III miejsce-biologia klasy siódme- Zofia Gajewska kl.7a, Alicja Kowalska kl.7b, Łucja Tybuś kl.7a- opiekun- p. Monika Woźniak (3 uczniów).
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Junior, organizowany przez Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku we współpracy z Mazowiecką Uczelnią Publiczną w Płocku pod patronem MKO:
  • I miejsce- Jan Kwasiborski kl.8b-opiekun-p. Justyna Wiśniewska.

III edycja Przedmiotowych Igrzysk Trzeciego organizowanych przez III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M Dąbrowskiej w Płocku:

  • II miejsce- Ewa Orzechowska kl.8c- konkurs z języka polskiego- opiekun- p. Justyna Borkowska;
  • II miejsce- Jan Kwasiborski kl.8b- konkurs matematyczny- opiekun- p. Małgorzata Jędrzejewska.
VII edycja Konkursu Chemicznego "CHEMIK" dla uczniów szkół podstawowych organizowana przez Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku (sponsor PKN ORLEN):
  • Jan Kwasiborski kl.8b- laureat II miejsca, tytuł finalisty: Maria Łempkowska kl.8b, Marcel Pikała kl.8b- opiekun- p. Ewa Warabida;
    do II finałowego etapu awansowało 7 uczniów pani Ewy Warabidy: 
    Jan Kwasiborski kl.8b, Ewa Orzechowska 8c, Gabriel Rubinkowski 8b,  Marcel Pikała 8b, Maria Łempkowska 8b, Kinga Karwowska 8b, Jan Bosiak 8d
XXI edycja Konkursu Chemicznego im. Marii Skłodowskiej - Curie, organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu:
  • Jan Kwasiborski kl.8b- laureat I miejsca, Maria Łempkowska kl.8b- laureat III miejsca- opiekun- p. Ewa Warabida;
    do finałowego etapu awansowało 7 uczniów pani Ewy Warabidy:  Jan Kwasiborski 8B, Marcel Pikała 8B,  Maria Łempkowska 8 B, Gabriel Rubinkowski 8B, Kaja Lipczyńska 8D, Jan Bosiak 8D, Bartosz Kwiatkowski 8D.
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 18