logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

"Cultural Christmas Card Exchange" Drukuj

 

   Zakończył się jeden z dwóch projektów e-twinning - "Cultural Christmas Card Exchange". Uczniowie grup zaawansowanych klas 6a, 6b, 4b i grupy podstawowej klasy 5s wykonali własnoręcznie karty świąteczne oraz informacje o naszym kraju. Pani Renata Idzik wysłała te karty do szkół w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Grecji, Turcji, Holandii, Włoch, Litwy, Belgii i innych szkół w Polsce biorących udział w projekcie.
   Oczywiście uczniowie również otrzymali kartki świąteczne i informacje o tradycjach świątecznych w innych krajach. W grudniu odbyła się wystawa kart bożonarodzeniowych otrzymanych z innych szkół i jednocześnie kart wykonanych przez uczniów klas trzecich, którzy wykonali prace w ramach lekcji języka angielskiego prowadzonych przez panią Annę Malik. Pomimo, że ich kartki nie były wysłane do szkół do innych krajów to uczniowie z tych krajów mogą podziwiać pomysłowość trzecioklasistów na stronie internetowej e-twinning.
   W trakcie realizacji jest jeszcze jeden projekt e-twinning pt;. "Let's sing", w który pani Renata Idzik
zaangażowała tym razem uczniów z klasy 1a.