logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Góra grosza! Drukuj

 

   W dniach 24 listopada - 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole przeprowadzona została zbiórka drobnych pieniędzy,  pod hasłem "Góra grosza". Zbiórka organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom, które opiekuje się dziećmi z domów dziecka, zaś patronatem akcji jest Minister Edukacji Narodowej.

   W naszej szkole zbiórkę organizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką panią Agnieszką Jarzyńską oraz Rzecznikiem Praw Ucznia panią Edytą Paradowską.

   Uczniowie bardzo chętnie wspierali akcję, a zaangażowanie klas przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie uzbieraliśmy 60 kilo monet!!! W związku z ogromną ilością monet, liczenie wszystkich groszy zajęło nam sporo czasu. Łączna kwota jaką zebraliśmy to 1035 złotych i 9 groszy!!!

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wsparcie oraz aktywny udział z naszej zbiórce.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wraz z przedstawicielkami Samorządu Uczniowskiego zbierali, a następnie segregowali i liczyli grosze.

   Serdecznie dziękujemy również nauczycielom, którzy pomagali w segregowaniu i liczeniu groszy.