logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Warsztaty recyklingowe Drukuj

 

   Klasy: IVd, Va, Vc i VIb uczestniczyły w warsztatach recyklingowych prowadzonych na terenie naszej szkoły przez edukatorów Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku. Podczas zajęć odbywających się pod hasłem „Mówimy NIE bezmyślnym zakupom - budujemy społeczeństwo recyklingu” uczniowie rozmawiali na temat segregacji i recyklingu. Zastanawiali się, jak zmniejszyć ilość powstających odpadów, poznali niektóre znaki ekologiczne, cykl życia wybranych produktów oraz zapoznali się  z ciekawymi pomysłami na wykorzystanie odpadów. Na zakończenie zajęć każdy uczeń własnoręcznie ozdobił ekologiczną torbę na zakupy. Zajęcia zorganizowały nauczycielki przyrody. Koordynatorem była pani Agnieszka Kochanowska - Matuszewska.