logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

„UWAGA!!! PUŁAPKA!” Drukuj

 

   16 kwietnia 2015r. uczniowie klasy 6a wzięli czynny udział w pikniku integracyjnym zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 5 w Płocku. Tematem przewodnim było hasło: „UWAGA!!! PUŁAPKA!” i dotyczyło ono wszelkiego rodzaju uzależnień, które czyhają na młodego człowieka, a więc: narkomania, alkoholizm, fonoholizm, nikotynizm i uzależnienie od Internetu. Mimo tak poważnej tematyki spotkanie nie było ani nudne, ani przytłaczające. Przeciwnie, organizatorzy zadbali, aby wszyscy dobrze się bawili, toteż szczerze śmialiśmy się oglądając lub odgrywając scenki czy rozwiązując kalambury. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy prezentacje o uzależnieniach, przygotowane przez gimnazjalistów. Do naszej szkoły wróciliśmy uzbrojeni w nową wiedzę i batoniki „Grześki”.