logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Niezwykłe lekcje przyrody Drukuj

 

   Uczniowie klas IV-VI mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych lekcjach przyrody w goszczącym w naszej szkole Planetarium Nieba Północnego. W  bardzo atrakcyjny sposób mogli zapoznać się z prawami rządzącymi we Wszechświecie. Podczas zajęć omawiane były zagadnienia związane z budową Układu Słonecznego, następstwem pór roku, ruchem obrotowym ciał niebieskich, zaćmieniem Słońca i Księżyca. Pokazy nieba oraz symulacja ruchu ciał niebieskich wzbogacona o przekazy multimedialne i efekty specjalne połączone z komentarzem i muzyką spotkały się z ogromną aprobatą nie tylko uczniów, ale i nauczycieli.

   Nauczycielki przyrody dziękują wszystkim koleżankom i kolegom za pomoc w organizacji zajęć.