logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Pierwsza edycja szkolnego Turnieju Gry w Chińczyka o Puchar Dyrektora Szkoły SP 23 w Płocku. Drukuj

 

   Dnia 24.04.2018 roku w naszej szkolnej świetlicy odbyła się pierwsza edycja szkolnego Turnieju Gry w Chińczyka o Puchar Dyrektora Szkoły SP 23 w Płocku. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele świetlicy p. Agnieszka Jakubiak i p. Tomek Żórawski. Turniej nie odbyłby się bez pomocy pań: Bożeny Kowalskiej, Ewy Marciniak-Mańkowskiej oraz p. Roberta Elwertowskiego.

   Celem Turnieju jest popularyzowanie gier planszowych wśród uczniów, promowanie rozrywki umysłowej, trening kreatywności, myślenia i wyobraźni oraz integrowanie społeczności szkolnej. Rozgrywki prowadzone były według regulaminu gry w trzech fazach: eliminacje, półfinał i finał. Współzawodnictwo przebiegało we wspaniałej atmosferze, w której dominował sportowy duch walki i oczywiście trochę szczęścia.

   Zwycięzcą Turnieju i zdobywcą pucharu została Nadia Druś z klasy IIb. W gronie zwycięzców znaleźli się również Klaudia Czerw kl. IIIh, Krzysztof Czubakowski z kl. Ia oraz Wojtek Wyszyński z kl. IVe. Wszyscy uczestnicy odebrali nagrody i dyplomy z rąk Pani Dyrektor Liliany Tomaszewskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy już za rok.