Nasze chórzystki na Ogólnopolskich Warsztatach "Mistrz i Uczeń" Drukuj
  Nasze chórzystki na Ogólnopolskich Warsztatach

Ponad setka młodych i bardzo zdolnych uczniów wraz ze swoimi nauczycielami i instruktorami zjechała do Płocka z całej Polski, aby wziąć udział w XXXII Ogólnopolskich Warsztatach “Mistrz i Uczeń”.

Cztery reprezentantki naszego chóru: Alicja Siwek, Maja Krzeszewska, Karolina Wojda i Nicola Libich wraz ze swoją nauczycielką p. Małgorzatą Podwójci wzięły udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez p. Magdę Ptaszyńską - wokalistkę, pedagoga śpiewu, autorkę muzyki i tekstów.

Ideą warsztatów jest wspólna praca uczniów z ich nauczycielami i  zaprezentowanie warsztatowych zmagań. W tym roku  wydarzenie odbywało się pod hasłem odzyskania przez Polskę niepodległości. Finałowy pokaz grupy wokalnej, teatralnej, tanecznej i plastycznej, który przygotowali warsztatowicze obejrzała publiczność, która po brzegi wypełniła  niewielką salę teatralną MDK w Płocku. Zaproszeni goście nie kryli wzruszenia, które wywołało nasze przedstawienie.

Fot. Rafael Dominik