Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami Drukuj
Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

6 czerwca uczniowie klasy integracyjnej VIII a pod opieką p. Edyty Paradowskiej, reprezentowali naszą szkołę podczas Dnia Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami. Impreza, pod patronatem honorowym m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Płocka, Starosty Płockiego odbyła się na terenie zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 2 w Płocku. Osoby niepełnosprawne, uczniowie oraz opiekunowie wspólnie spędzili miło czas na pikniku integracyjnym. Podziwialiśmy niesamowite stoiska instytucji na co dzień zajmujących się wsparciem osób z niepełnosprawnościami. Grill, muzyka disco- polo, konkursy sportowe, tańce integracyjne, warsztaty rozwijające umiejętności, malowanie twarzy- bawiliśmy się wyśmienicie. Uczniowie zdobyli wiele nagród, m.in. kosze ze słodyczami, bilety do kina, czy Mc Donalda, zestawy rękodzieła artystycznego.
To był słoneczny, pełen niezapomnianych wrażeń dzień!