Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Dla Babć i Dziadków 100 lat! Drukuj
Dla Babć i Dziadków 100 lat!

 29 stycznia uczniowie klas pierwszych naszej szkoły hucznie świętowali Dzień Babci i Dziadka.  Występ rozpoczęli przedstawiciele tanecznych klas starszych, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. W wesołym przedstawieniu wnuczki i wnukowie opowiedzieli o swoich nowoczesnych, radosnych i pełnych energii babciach i dziadkach. Młodzi tancerze z klas pierwszych uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Tomasza Kadylaka zaprezentowali się w walcu angielskim i cha - chy. Nie zabrakło piosenek, wierszyków, a także utworów instrumentalnych. Na koniec dzieci odśpiewały radosne i wdzięczne sto lat. Wzruszeniom nie było końca, a dzieci w prezencie podarowały babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane portrety. Uroczystość przygotowały nauczycielki klas pierwszych panie: Katarzyna Nowysz, Joanna Matuszak, Edyta Paradowska, Joanna Pankowska i Urszula Kosińska. O dekoracje zadbała pani Aneta Olszewska. Fotorelacja pani Edyta Paradowska.