Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Święta Niepodległości w czasie pandemii. Drukuj
Święta Niepodległości w czasie pandemii.

Z okazji 102 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, uczniowie Naszej Szkoły  między innymi wzięli udział w projekcie patriotycznym pod hasłem ,,Uczeń́ na 102!" Celem projektu zaproponowanego przez nauczycielki historii - Renatę̨ Cichocką i Joannę Wodowską było zachęcenie uczniów do wyrażenia swojej patriotycznej postawy. W czasie pandemii nie mogli, jak co roku, wziąć́ udziału w  szkolnych i miejskich obchodach Święta Niepodległości, ale chociaż̇ poprzez fotografie wyrazili świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Udowodnili, iż̨̇ uczniami na 102!

Na kółku chemicznym uczniowie klasy 7 zdalnie  pod kierunkiem p. Ewy Warabidy realizowali doświadczenia chemiczne pt. CHEMICZNE KOLORY NARODOWE, uczniowie specjalnie na tę okoliczność ubrali się w barwy narodowe. Naukowo uczciliśmy 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Uczniowie klas 4-6 na zdalnych lekcjach techniki  brali też udział w projekcie "Za co kocham Polskę?" i wykonali między innymi piękne kotyliony, które widzimy. też na zdjęciach.

0 11.11  śpiewaliśmy także Hymn Państowy na Classroomie podczas zdalnych lekcji.

Świętowaliśmy trochę inaczej ale  w radosnym nastroju. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie. Brawo Dzieciaki!!!