logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wycieczka IIa i IIIa do Torunia Drukuj
Wycieczka IIa i IIIa do Torunia

W dniu 30 września klasa IIa pod opieką pani Joanny Skubiszewskiej i pani Dyrektor Zofii Jakubowskiej oraz  klasa integracyjna III a pod opieką pań Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej wyjechały na wycieczkę do Torunia pachnącego piernikiem.  Zwiedzanie urokliwego miasta rozpoczęliśmy od spaceru po Starówce, gdzie najbardziej podobał nam się pomnik Mikołaja Kopernika. Seans w planetarium dostarczył nam niezapomnianych wrażeń. W Muzeum Toruńskiego Piernika nie tylko wyrabialiśmy własne wypieki, ale także poczęstowano nas pachnącymi piernikami. W restauracji "Gęsia szyja" zjedliśmy smaczny obiad. Czekamy na kolejną wycieczkę!

Fotorelacja-p. Edyta Paradowska