logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

ROZGRYWKI SIATKARSKIE Drukuj
ROZGRYWKI SIATKARSKIE

W dniach 29-31 marca 2022r w naszej szkole odbyła się Płocka Młodzieżowa Liga Sportowa w siatkówce dziewcząt i chłopców. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych : Dzieci – rocznik 2009 i młodsze oraz Młodzież – rocznik 2007- 2008.Do rozgrywek przystąpiły Płockie Podstawówki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas sportowych 7r i 8s oraz uczniowie klasy 5c, 5a, 8f, 8d i 8a. Nasi sportowcy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając wysokie miejsca na podium.  Największy sukces odniosły uczennice w kategorii Dzieci zajmując I miejsce i awans na rozgrywki powiatowe. W kategorii  Młodzież zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na wysokim II miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi  reprezentanci:

Kategoria Dzieci – dziewczęta I miejsce w MLS ( awans na rozgrywki powiatowe)

Anna Kapela, Maja Krysiak, Iga Fabiszewska, Maja Fabiszewska, Natalia Żebrowska, Hanna Poleszak, Liliana Kłobukowska, Zuzanna Żółtańska(7r), Zofia Gajewska, Iga Mroczkowska, Maja Borowska, Antonina Łączyńska- nauczyciel  Marzena Wakuła

Kategoria Dzieci – chłopcy IV miejsce w grupie

Szymon Cal, Jakub Szymborski ( 5c) , Dominik Staniszewski, Jakub Łęcki, Krzysztof Czubakowski, Aleksander Lewandowski, Szymon Przybyliński, Filip Ziembiński(5a)

 

Kategoria Młodzież – dziewczęta II miejsce  w MLS

Amelia Wolano, Anna Adamkowska, Julita Zatorska, Karolina Teraz(7r), Michalina Niedzielak, Maja Kęsicka( 8f), Nadia Dymek, Klaudia Wyrębkowska (8d)- nauczyciele: 7r-Marzena Wakuła,8f- Iwona Szymańska,8d- Paweł Krawczyński;

 

Kategoria Młodzież –Chłopcy II miejsce w MLS

Patryk Fleming, Aleksander Raczkowski, Artiom Pawliuk, Jakub Dolny, Igor Grobelski, Franciszek Szypulski, ( 8s), Igor Romanowski (8a)-nauczyciel Michał Królikowski.