logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

„Piosenki z ekranu” Drukuj
„Piosenki z ekranu”

W dniu 7.06.24 w Szkole Podstawowej nr 12 w Płocku odbył się międzyszkolny konkurs muzyczny pt. „Piosenki z ekranu”.

W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych uczniów z różnych szkół, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne wykonując utwory znane z filmów. Występy były oceniane przez jury w składzie: pani Monika Mulska, pan Mateusz Zabłocki oraz pan Łukasz Tomczak. Jurorzy, będący ekspertami w dziedzinie muzyki, docenili wysoki poziom artystyczny wszystkich uczestników oraz trud włożony w przygotowanie występów.

Sponsorem statuetek i nagród był Urząd Miasta Płocka, który wspierał inicjatywę i przyczynił się do nagrodzenia najlepszych talentów. Konkurs „Piosenki z ekranu” nie tylko promował młode talenty, ale również integrował społeczność szkolną, dostarczając wszystkim obecnym niezapomnianych emocji i wrażeń muzycznych.

Pomysłodawcą i organizator wydarzenia, Pan Tomasz Sarniak wraz z Dyrekcją i Nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku zadbali o profesjonalne przygotowanie konkursu oraz ciepłą atmosferę.

W konkursie wzięli udział uczniowie zajęć muzycznych z koła instrumentalnego prowadzonych przez Pana Romana Kusego zajmując III miejsce jako zespół w składzie:

1.Oliwia Kowalska klasa 3 C

2.Barbara Kuciapska klasa 3 A

3.Gabriela Lewandowska  klasa 7 A

4.Lena Miklaszewska klasa 3 C, w utworze ”The Lion Sleep Tonight”

oraz solistka Barbara Kuciapska klasa 3A - II miejsce z utworem „Colors of the Wind”.

Serdecznie gratulujemy.