logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Inne osiągnięcia 2011/2012 Drukuj

 • I miejsce w kateg. plakat - Jakub Podwójci kl.6s, II miejsce w kateg. album - Klaudia Cytacka kl.6s, Eryk Szelągowski kl.6s, wyróżnienia w kateg. : fotoreportaż - Karolina Koperska kl.4b, Natalia Kicińska kl.4b - Wojewódzki Konkurs "Mazowsze - moja mała ojczyzna", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,
(22.06.2012)    
 • I miejsce - Alicja Raczyńska kl.6e - kategoria wiedzowa - Międzyszkolny Konkurs "Święty Franciszek - patron ekologów", organizowany przez SP nr 5 w Płocku - opiekun - p. Bernadetta Staniszewska,
(25.05.2012)   
 • wyróżnienie za bardzo dobry wynik - Aleksandra Gapińska kl.5c, wyróżnienia - Hubert Akimow kl.5d, Klaudia Kaźmierczak kl.5c - kategoria "ADEPT" - prace indywidualne - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska (3 uczniów),
(16.05.2012)   
 
 • I miejsce - Alicja Raczyńska kl.6e, III miejsce - Aleksandra Mrozowska kl.6s - II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji, Anglii oraz Krajach Obszaru Frankońskiego i Anglojęzycznego, organizowany przez Zespół Szkół nr 5 w Płocku - opiekun - p. Renata Idzik,
(15.05.2012)   

 • III miejsce - Natalia Przybylińska kl.2e  - Eliminacje Rejonowe XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży "Pięknie być człowiekiem", organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska,
(21.04.2012)    
 • II miejsce - Joanna Bohdan kl.3a - X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski, organizowany przez SP nr 21 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz,
 (17.04.2012)     
 • Alicja Raczyńska kl.6e, Sylwia Brzuzy kl.6s, Filip Zubek kl.6s, Karolina Łyzińska kl.6d, Aleksandra Mrozowska kl.6s - uczniowie  zakwalifikowani do II etapu Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Francji, Anglii oraz Krajach Obszaru Frankońskiego i Anglojęzycznego, organizowanego przez G nr 8 w Płocku - opiekun - p. Renata Idzik (4 uczniów), p. Justyna Grzyb (1 uczennica),
(17.04.2012)    
 
 • Wojciech Kozanecki kl.3b - wyróżnienie - Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką", organizowany przez SP nr 21 w Płocku - opiekun - p. Marzena Nejman,

 • II miejsce indyw. - Natalia Mrozowska kl.3c, I miejsce drużynowo: Agnieszka Goleniewska kl.3c, Jan Kwiecień kl.3c, Natalia Mrozowska kl.3c - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "W świecie baśni Andersena", organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Bożena Koper,

 • Joanna Miecznik kl.4b, Julia Śladowska kl.4b - wyróżnienia - X Międzyszkolny Konkurs Literacki "Piszę książkę" pod hasłem "Marzenia się spełniają!", organizowany przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,  

 • Marta Obidowska kl.2d - wyróżnienie - Konkurs na multimedialną prezentację "Płock wczoraj i dziś", organizowany przez Fundację Odnowy Zabytków w Płocku - opiekun - p. Urszula Kosińska,

 • Laureat - Karol Czerwiński kl.2a - Ogólnopolski Konkurs "Rosnę-Myślę-Dbam" w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011" - opiekun - p. Iwona Lewińska, p. Katarzyna Nowysz,

 • Jakub Podwójci kl.6s, Katarzyna Durmaj kl.4d, Iga Śliwińska kl.4d, Andżelika Rudowska kl.4d, Natalia Kicińska kl.4b (kat. plakat) - wyróżnienia - Ogólnopolski Konkurs "Niepodległa - tradycja w zderzeniu ze współczesnością", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie i fundację Polonia Restituta - opiekun - p. Renata Wojtycka.