Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Skrzydlatych mieszkańców Ziemi chronimy, znamy i podziwiamy" Drukuj

Już po raz jedenasty odbył się w naszej szkole Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny - w tym roku pod hasłem "Skrzydlatych mieszkańców Ziemi chronimy, znamy i podziwiamy"
   Uczniowie z 12 szkół podstawowych zmagali się w czterech kategoriach: test, plakat, hasło i konkurencje sportowe. I miejsce zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Katarzyna Biernat, Julia Wróblewska i Wiktoria Wyszyńska- z klasy VIs. II miejsce wywalczył Zespół Szkół nr 2 Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku. Na III miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa w Sokołowie. Zwycięzcom gratulujemy!
   Przebieg konkursu umilały piosenki w wykonaniu naszego szkolnego chóru oraz występ grupy tanecznej z klasy Vs.
    Tradycyjnie wszystkie drużyny biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki.
    Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę przygotowywały się do konkursu pod okiem nauczycielki przyrody pani Anny Grabeckiej i nauczycielki wychowania fizycznego pani Iwony Szymańskiej.
    Dyrekcji i Nauczycielom, którzy pomagali w organizacji konkursu serdecznie dziękujemy.