logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Pamiętamy... Drukuj

 

   W dniu 1 września Natalia Atlak, Julia Sobocińska, Julia Skorłutowska, Dorota Rzewnicka oraz Mateusz Chrustowski wraz z opiekunami: p. Agnieszką Jarzyńską, p. Justyną Matusiak i p. Andrzejem Wolano wzięli udział w miejskich obchodach upamiętniających 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

   O godz. 10.00 poczet sztandarowy reprezentujący naszą szkołę uczestniczył we Mszy Świętej w Bazylice Katedralnej, a następnie wraz z innymi pocztami przemaszerował pod Płytę Nieznanego Żołnierza. Nasi uczniowie wraz z uczniami innych płockich szkół oraz przedstawicielami władz, oddały hołd tym, którzy polegli za Ojczyznę, składając kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza pod Odwachem.

   Po uroczystościach miejskich złożyliśmy również kwiaty na symbolicznej mogile żołnierzy AK poległych za Ojczyznę na Cmentarzu Zabytkowym.