Osiągnięcia sportowe 2014/2015 Drukuj
 
  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s w kategorii czwórek siatkarskich: Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Adrianna Domińska, Kinga Domeradzka - II edycja Regionalnego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Sławpol Cup, organizowanego przez ZPHU Sławpol, MUKS Volley Płock oraz SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,

(22.04.2015)

  • I miejsce oraz awans do Igrzysk Mazowieckich dziewcząt w kategorii czwórek siatkarskich z klasy 6s: Zuzanna Malinowska, Kinga Domeradzka, Kinga Kowalczyk Adrianna Domińska,a, Natalia MrozowskaJulia Kubiak, Julia Kalinowska oraz z klasy 5s: Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Grodzicka - Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - opiekunowie - p. Marzena Wakuła (6s), p. Iwona Szymańska (5s),

(20.04.2015)

  • II miejsce chłopców z klasy 6s w kategorii piłka ręczna: Igor Chęciński, Jakub Dziurlikowski, Dawid Guzanek, Piotr Jasiński, Jan Kwiecień, Kacper Piątkowski, Mateusz Słowikowski, Filip Szewczyk, Olaf Gromanowski, Przemysław Antoszek oraz chłopców z klasy 5s: Igor Jarzębski, Mateusz Babecki, Filip Waśkiewicz - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - opiekunowie - p. Cezariusz Raczkowski (kl.6s) oraz p. Michał Królikowski (kl.5s),

(20.04.2015)

  • III miejsce w kategorii piłka ręczna dziewcząt: Natalia Balasiewicz (4s), Kinga Bachurska (4s), Oliwia Zawadzka (4s), Zofia Igielska (4s),Nikola Woja (5s), Wiktoria Grodzicka (5s), Kamila Kozłowska, Julia Szumańska, Kinga Kowalczyk (6s) - - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - opiekunowie - p. Cezariusz Raczkowski, p.Iwona Szymańska, p. Marzena Wakuła,

(20.04.2015)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s w kategorii czwórek siatkarskich: Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Adrianna Domińska, Kinga Domeradzka, Natalia Mrozowska, Julia Kubiak, Katarzyna Murzyńska, Julia Kalinowska, Urszula Krynicka, Wiktoria Rybacka - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy oraz Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Marzena Wakuła,

(20.02.2015)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 5s w kategorii trójek siatkarskich: Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Grodzicka, Ewelina Rosiak oraz I miejsce dziewcząt z klasy 6s w kategorii czwórek siatkarskich: Kinga Domeradzka, Zuzanna Malinowska, Adrianna Domińska, Julia Kalinowska, II miejsce dziewcząt z klasy 6s w kategorii czwórek siatkarskich: Natalia Mrozowska, Julia Kubiak, Wiktoria Rybacka, Natalia Atlak kl.6d oraz I miejsce dziewcząt w kategorii dwójek siatkarskich: Julia Wojtycka kl.3a, Weronika Rydzewska kl.4b i II miejsce chłopców w kategorii trójek siatkarskich: Tobiasz Lenarczyk kl.5b, Luis Lewicki kl.5b, Wiktor Sztuczka kl.5b, Bartosz Michalak kl.5c, Jakub Mielczarek kl.5c oraz Kuba Marciniak kl.5b - Mini Liga Volley Płock organizowana przez Urząd Miasta Płocka, MUKS VOLLEY Płock oraz SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Iwona Szymańska (dziewczęta kl.5s), p. Marzena Wakuła (dziewczęta kl.6.4 i3), p. Arkadiusz Ławnicki (chłopcy kl.5),

(08.12.2014)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 5s w kategorii trójek siatkarskich: Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Grodzicka, Ewelina Rosiak oraz I miejsce dziewcząt z klasy 6s w kategorii czwórek siatkarskich: Natalia Mrozowska, Zuzanna Malinowska, Kinga Kowalczyk, Kinga Domeradzka, Adrianna Domińska, Julia Kalinowska, Natalia Atlak kl.6d oraz I miejsce dziewcząt w kategorii dwójek siatkarskich: Julia Wojtycka kl.3a, Weronika Rydzewska kl.4b  I edycja Regionalnego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Sławpol Cup, organizowanego przez ZPHU SŁAWPOL, MUKS VOLLEY Płock oraz SP nr 23 w Płocku- opiekun - p. Iwona Szymańska (trójka siatkarska), p. Marzena Wakuła (dwójka siatkarska), (29.11.2014)
  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Kinga Domeradzka, Adrianna Domińska, Julia Kalinowska, Kinga Kowalczyk, Urszula Krynicka, Julia Kubiak, Zuzanna Malinowska, Natalia  Mrozowska, Katarzyna Murzyńska, Wiktoria Rybacka - rozgrywki "czwórek siatkarskich dziewcząt" w ramach miejskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", organizowane przez SP nr 3 w Płocku i Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Marzena Wakuła,

(27.10.2014)

  • III miejsce : Weronika Rydzewska kl.4b, Julia Wojtycka kl.3a, Julia Wiankowska kl.3a - Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt rocznik 2004 o Puchar Dyrektora MZS nr 1 w Ciechanowie - opiekun - p. Marzena Wakuła.

(26.10.2014)