logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sprzątanie Świata 2014 Drukuj

 

   Od wielu lat w trzeci weekend września odbywa się akcja "Sprzątanie Świata". Uczniowie naszej szkoły zawsze chętnie uczestniczą w porządkowaniu naszej planety. To cieszy! A co smuci? Smuci wciąż ogromna ilość śmieci, jaką znajdują na osiedlu w pobliżu szkoły. Nie tylko papierki, folie, tekturowe pudełka, ale także butelki, niedopałki papierosów, płytki PCV, zużyte opony, stare wykładziny dywanowe - oto, co znajdują. Uczniowie i nauczyciele apelują do mieszkańców o dbałość o środowisko, w którym żyjemy. Czyste trawniki, chodniki i ogródki przed blokami mieszkalnymi są naszą wspólną sprawą. Dbajmy o czystość!

   Koordynatorem akcji była pani Anna Grabecka - nauczycielka przyrody.