logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Nasi wśród DELTAklubowiczów. Drukuj

 

   29 września, w Auli Urzędu Miasta, odbyła się uroczysta inauguracja X edycji projektu DELTAKLUB.

   W tym roku szkolnym w zajęciach w ramach tego projektu biorą udział uczniowie klas szóstych : Michał Wyrębkowski, Kuba Brzeziński oraz Jan Przędziński.

   Wszyscy zebrani w Auli obejrzeli prezentacje i pokazy matematyczno - przyrodnicze przygotowane przez uczestników programu.

   Dużym przeżyciem dla nowych członków DELTAKLUBU było otrzymanie z rąk Prezydenta p. Andrzeja Nowakowskiego okolicznościowych listów gratulacyjnych. Prezydent miasta Płocka i Prezes Zarządu SIE DELTA - p. Jarosław Zaroń wręczyli listy również nauczycielom zaangażowanym w pracę z młodzieżą w ramach Deltaklubu. Wśród nich są nauczycielki matematyki z naszej szkoły - p. Aldona Fijałkowska i p. Anna Olczak-Mielczarek.

   Po części oficjalnej uczestniczyliśmy w wykładzie pracownika naukowo – dydaktycznego Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego nt „Geometria fraktalna – uniwersalny klucz do poznania świata”. 

   DELTAKLUB to projekt dla młodzieży uzdolnionej w kierunku nauk ścisłych, wdrażany przez MSCDN w Płocku przy współpracy m.in. Urzędu Miasta Płocka i Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych "Delta".