logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

XXVIII Ogólnopolskie Interdyscyplinarne Warsztaty Artystyczne "Mistrz i Uczeń" Drukuj

 

   Od 13 do 15 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbywały się warsztaty Mistrz i Uczeń, które przebiegają pod hasłem wspólnego działania i wspólnego tworzenia jednoczącego mistrza i ucznia, nauczyciela i wychowanka.

   Pani Małgorzata Podwójci wraz ze swoimi uczennicami Natalią Przybylińską  (5c), Nikolą Woją (5s) i Wiktorią Wasek (5s) uczestniczyły w warsztatach wokalnych prowadzonych przez p. Magdę  Ptaszyńską - wokalistkę, muzyka, autorkę muzyki i tekstów, absolwentkę Akademii Muzycznej w Katowicach Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pedagoga śpiewu, wykładowcę  w Autorskiej Szkole  Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Kutnie.

   Po ciekawych i wyczerpujących dwudniowych zajęciach można było zrelaksować się  podczas wieczornego piątkowego koncertu p. Magdy a w sobotę znowu zajęcia i w końcu występ uczestników warsztatów.

   Mamy nadzieję, że za rok też będziemy mogły uczestniczyć w takich warsztatach.