logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole. Drukuj

 

   O tym, że ten dzień jest niezwykły i ważny świadczyły galowe stroje uczniów, przypięte biało – czerwone rozetki i wstążki we włosach dziewcząt. W południe odbyła się akademia poświęcona odzyskaniu przez Polskę niepodległości w roku 1918. W czasie uroczystości publiczność (nauczyciele, uczniowie klas 4 - 6) obejrzała program, na który składały się: pokaz multimedialny, pieśni wspaniale zaśpiewane przez chór i solistów oraz utwory poetyckie w przejmującej interpretacji piętnaściorga recytatorów, uczniów klas 4d, 4s i 6c. Tłem dla tych wystąpień była niezwykła scenografia zaprojektowana i wykonana przez panią Ilonę Borczuk. Występ chóru przygotowała i poprowadziła pani Małgorzata Podwójci. Pani Elżbieta Zbrzezna opracowała scenariusz i przygotowała recytatorów. Pokaz multimedialny przygotowali pani Elżbieta Zbrzezna i pan Robert Elwertowski. Narodowe Święto Niepodległości miało w naszej szkole świetną i uroczystą oprawę.