SŁAWPOL CUP Drukuj

29 listopada nasza szkoła była współorganizatorem Regionalnego Turnieju piłki siatkowej Sławpol Cup. Zawody prowadzone były w trzech kategoriach wiekowych: 2,3  i 4 siatkarskich. W zawodach udział wzięło ponad 100 uczestniczek.

Nasza szkoła okazała się „nie gościnna”, bowiem czołowe I miejsca we wszystkich kategoriach przypadły siatkarkom z SP 23. Najstarszą kategorię reprezentowały dziewczęta z klasy 6s w składzie: Zuzia Malinowska, Ada Domińska, Julka Kalinowska, Kinga Kowalczyk, Kinga Domeradzka Natalia Mrozowska i Natalia Atlak z kl.6d.

W kategorii „3 siatkarskich” szkołę reprezentowały uczennice klasy 5s. Najwyższą lokatę uzyskały dziewczęta grające w składzie: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz i Ewelina Rosiak.

Najmłodszą grupę „2 sitkarskich”  reprezentowały uczennice klas 3 i 4. Najlepiej z nich wypadła dwójka: Julka Wojtycka kl.3a i Weronika Rydzewska kl. 4b. Wymienione zawodniczki są podopiecznymi p. Marzeny Wakuły i p. Iwony Szymańskiej.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych.