Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną!

Inne osiągnięcia 2019/2020 Drukuj

• Konkurs Matematyczno- Chemiczny "Wypromuj nowe gwiazdy! Zostań pogromcą "koronanudy!", organizowany przez  Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych Delta oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku:
    wyróżnienie- Olga Mroczkowska kl.6b- opiekun- p. Agnieszka Koperska (czerwiec 2020);
  • Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę", organizowany przez Radę Programową do Spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK oraz redakcję "Poznaj swój kraj":
    II miejsce- etap wojewódzki- Paweł Adamski kl.8b- I miejsce w eliminacjach rejonowych- praca "Płock i okolice. Moje miejsce na ziemi"- kategoria prace multimedialne, szkoły podstawowe- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
    II miejsce- etap wojewódzki- Bartłomiej Bilicki kl.8b-  II miejsce w eliminacjach rejonowych- praca "Ludzie mojej miejscowości zasłużeni dla regionu i kraju"- kategoria prace multimedialne, szkoła podstawowa- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
    IV miejsce- etap wojewódzki- (II miejsce eliminacje rejonowe)Aleksandra Szabanow kl.8b- praca "Poznajemy Ojcowiznę"- kategoria- prace indywidualne, szkoła podstawowa- opiekun- p. Agnieszka- Kochanowska-Matuszewska,
    IV miejsce- etap wojewódzki- (II miejsce eliminacje rejonowe) Natalia Krajewska kl.8s, Julia Wiankowska kl.8s, Julia Wojtycka kl.8s- praca "Moja mała Ojczyzna"- kategoria- prace zbiorowe, szkoła podstawowa- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska- Maruszewska, p. Ewa Wojtycka (marzec-maj 2020)
  • XLIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej :Młodzież zapobiega pożarom", organizowany przez Zarząd Główny Związku OSP RP i inne organizacje:
    I miejsce w eliminacjach miejskich- reprezentacja Płocka w etapie powiatowym (oraz I lokata w eliminacjach szkolnych)- Miłosz Matuszewski kl.7D (kategoria kl.7-8), Michał Sobota kl.5G (kategoria kl.1-6)- opiekun- p. Ewa Warabida (2 uczniów)
  • XXXVII Rajd Zima "Szlakami Powstania Styczniowego" z okazji 70. Rocznicy PTTK i 100. Rocznicy Obrony Płocka, organizowany przez Oddział Miejski PTTK w Płocku przy współpracy SKKT-PTTK "Mechkon" ZST Płock:
    II miejsce dla SKKT-PTTK "Wojażer"- opiekunki koła- p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska (01.2020),
  • XLI Rajd "Ciżemka", organizowany przez Oddział Miejski PTTK w Płocku oraz SKKT-PTTK "Małachowianka":
    III miejsce dla SKKT-PTTK "Wojażer"- opiekunki- p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (10.2019),
  • 41. "Rajd Pieczonego Ziemniaka", organizowany przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK w Płocku i Koło Terenowe PTTK w Płocku przy współudziale Stowarzyszenia Wodniaków Gminy Słupno "Flis":
    III miejsce dla SKKT-PTTK "Wojażer"- opiekunki- p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (10.2019).

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>