logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

inne osiągnięcia 2023/2024 Drukuj
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" organizowany przez przez Radę Programową do Spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK:
 • w kategorii prace multimedialne indywidualne:
  I miejsce w etapie rejonowym oraz III miejsce w etapie wojewódzkim za pracę "Płock- moja miejscowość, jej położenie, krajobraz i stan środowiska "- Alicja Kowalska z kl.7b- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
  I miejsce w etapie rejonowym oraz wyróżnienie w etapie wojewódzkim za pracę "Historia mojej rodziny"- Mateusz Karwat z kl.7b- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska;
 • w kategorii prace multimedialne zbiorowe:
  II miejsce w etapie rejonowym oraz wyróżnienie w etapie wojewódzkim za pracę "Od Władysława Hermana do Tadeusza Mazowieckiego- wybitne postacie w dziejach Płocka"- Lena Jułkowska i Zuzanna Kowalska z kl.7b- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska;
 • w kategorii prace indywidualne:
  III miejsce w etapie rejonowym  za pracę "Szlakiem miejsc niezwykłych- pomniki w Płocku"- Zofia Rivero- Venabides z kl.5s- opiekun p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska.  
XLVII Rajd 'Do Miejsc Pamięci Narodowej" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK Płock, Koło Terenowe PTTK przy Oddziale Miejskim Płock przy współpracy SP Nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku:
 • II miejsce dla SKKT- PTTK "Wojażer" - uczestnicy rajdu: Maja Borowska, Krzysztof Czubakowski, Gabriela Lewandowska,  Iga Mroczkowska  Mateusz Piestrzeniewicz, Łucja Wilczyńska i Tomasz Woliński z kl.7A, Lena Jułkowska, Alicja Kowalska i Zuzanna Kowalska z kl.7B, Maja Szczerbakowska, Julia Peciakowska, Lilia Yevdokymova i Oliwia Żółtowska- Kalita z kl.8C oraz Bartosz Kwiatkowski i Stanisław Kuciński  z kl.8D- opiekunki koła: p. Monika Czyżewska i p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska:
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
 • wyniki eliminacji miejskich:
  w kategorii I-IV- Oliwia Kowalska 3C- III lokata- opiekun- p. Ewa Warabida,
  w kategorii V-VIII Bartosz Sobota 5C- II lokata- opiekun- p. Ewa Warabida.

 XLV Rajd Pieczonego Ziemniaka zorganizowany dla uczczenia 90. rocznicy Zorganizowanej Turystyki w Płocku oraz popularyzacji kwalifikowanej turystyki pieszej przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK i Koło Terenowe PTTK w Płocku przy współpracy SP Nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku:
 • III miejsce dla SKKT- PTTK "Wojażer" - uczestnicy rajdu: Iga Mroczkowska z kl.7a,  Lena Jułkowska, Alicja Kowalska, Nadia Lewandowska i Zuzanna Kowalska z kl.7B, Nadia Druś i Zuzanna Nowak z kl.8B, Małgorzata Brzeska, Julia Peciakowska, Maja Szczerbakowska i Oliwia Żółtowska- Kalita z kl.8C oraz Jan Bosiak, Bartosz Kwiatkowski i Bartosz Malicki z kl.8D- opiekunki koła: p. Monika Czyżewska i p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 16