Osiągnięcia wiedzowe 2018/2019 Drukuj

HISTORIA
  • Miłosz Matuszewski kl.6d, Zuzanna Tomaszewska kl.8b, Damian Królikowski kl.8b- uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Cichocka (listopad 2018),
  • Damian Królikowski kl.8b, Bartosz Miecznik kl.8b- uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXIV edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Cichocka (listopad 2018).
JĘZYK ANGIELSKI
  • Nina Nowacka kl.8b, Kamil Wakuła kl.8s- uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego  Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Idzik (8b), p. Justyna Grzyb (8s) (listopad 2018).
MATEMATYKA
  • Igor Wołos kl.6b, Klaudia Komuda kl.6s, Oliwier Pikała kl.6e- III miejsce drużynowo- XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego "Z Przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Płocku- opiekun- p. Joanna Gronczewska, p. Iwona Dobrzyńska, p. Agnieszka Koperska (listopad 2018),
  • Weronika Rydzewska kl.8b, Szymon Maćkowiak kl.8s-uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (listopad 2018).
PRZYRODA
  • Igor Wołos kl.6b, Klaudia Komuda kl.6s, Oliwier Pikała kl.6e- III miejsce drużynowo- XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego "Z Przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Płocku- opiekun- p. Monika Wożniak (6b), p. Joanna Kowalczyk (6e,6s) (listopad 2018).
FIZYKA
  • Weronika Rydzewska kl.8b- uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Zofia Jakubowska (listopad 2018).

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>