Osiągnięcia wiedzowe 2018/2019 Drukuj
 
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY 2018, organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów Jersz:
    sześć wyróżnień za bardzo dobry wynik:
    kl.2: Alicja Kowalska kl.2b- opiekun- p. Małgorzata Gomułka,
            Zuzanna Borkowska kl.2b- opiekun- p. Małgorzata Gomułka,
            Alicja Kostrzycka kl.2b- opiekun- p. Małgorzata Gomułka,
    kl.3: Michalina Madanowska kl.3c- opiekun- p. Katarzyna Nowysz,
            Maja Chrobot kl.3d- opiekun- p. Urszula Kosińska,
            Dorota Borycka kl.3b- opiekun- p. Dorota Pankau
    oraz trzy wyróżnienia za dobry wynik:
    kl.2: Marta Kurkowska kl.2d- opiekun- p. Joanna Skubiszewska,
            Zofia Gajewska kl.2d- opiekun- p. Joanna Skubiszewska,
    kl.3: Marta Wawrowska kl.3d- opiekun- p. Urszula Kosińska. (styczeń 2019)

  • XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK MATEMATYCZNY 2018 organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów Jersz:
    trzy wyróżnienia za bardzo dobry wynik:
    kl.3: Jan Kwasiborski kl.3b- opiekun- p. Dorota Pankau,
    kl.2: Filip Dymek kl.2a- opiekun- p. Marzena Nejman,
            Alicja Kowalska kl.2b-opiekun- p. Małgorzata Gomułka.  (styczeń 2019)

JĘZYK POLSKI
  • XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY 2018, organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Łowcy Talentów Jersz:
    czternaście wyróżnień za bardzo dobry wynik:
    kl.4: Aleksandra Rydzewska kl.4c- opiekun- p. Anna Adamkiewicz,
    kl.5: Olga Mroczkowska kl.5e- opiekun- p. Ilona Jastrzębska,
            Alicja Kucharska kl.5c- opiekun- p. Grzegorz Szczechowicz,
    kl.6: Adam Bryk kl.6d- opiekun- p. Bożena Matlęga,
           Miłosz Matuszewski kl.6d- opiekun- p. Bożena Matlęga,
           Klaudia Komuda kl.6s- opiekun- p. Włodzimierz Mazurkiewicz,
    kl.7: Julia Wojtycka kl.7s- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Natalia Krajewska kl.7s- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Julia Wiankowska kl.7s- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Amelia Cieślarczyk kl.7b- opiekun- p. Ewa Wojtycka,
           Wiktoria Rudowska kl.7b- opiekun- p. Ewa Wojtycka,
    kl.8: Ida Kruszewska kl.8b- opiekun- p. Iwona Kowalczyk,
           Natalia Borkowska kl.8b- opiekun- p. Iwona Kowalczyk,
           Zuzanna Tomaszewska kl.8b- opiekun- p. Iwona Kowalczyk
    oraz dziesięć wyróżnień za dobry wynik:
    kl.4: Jakub Przybyliński kl.4d- opiekun p. Anna Adamkiewicz, 
    kl.5: Nadia Dymek kl.5b- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Klaudia Wyrębkowska kl.5b-opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Julia Świtalska kl.5e- opiekun- p. Ilona Jastrzębska,
           Mateusz Siemieniuk kl.5b- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
           Gabriela Śpiegowska kl.5c- opiekun- p. Grzegorz Szczechowicz,
           Aleksandra Budek kl.5e- opiekun- p. Ilona Jastrzębska,
    kl.6: Maja Krzeszewska kl.6c- opiekun- p. Ewa Wojtycka,
           Dajana Durka kl.6e- opiekun- p. Ilona Jastrzębska,
    kl.8: Kamil Wakuła kl.8s- opiekun- p. Grzegorz Szczechowicz.  (styczeń 2019)
 
HISTORIA
  • Miłosz Matuszewski kl.6d, Zuzanna Tomaszewska kl.8b, Damian Królikowski kl.8b- laureaci etapu szkolnego zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Cichocka (listopad 2018),
  • Damian Królikowski kl.8b- laureat etapu szkolnego i rejonowego zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, Bartosz Miecznik kl.8b- laureat etapu szkolnego, zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXIV edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Cichocka (listopad 2018, styczeń 2019).
JĘZYK ANGIELSKI
  • Nina Nowacka kl.8b, Kamil Wakuła kl.8s- laureaci etapu szkolnego zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego  Kuratora Oświaty- opiekun- p. Renata Idzik (8b), p. Justyna Grzyb (8s) (listopad 2018).
MATEMATYKA 
  • Laureaci dwóch etapów (szkolnego i rejonowego) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego:
    Weronika Rydzewska kl.8b,
    Szymon Maćkowiak kl.8s
    Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkól podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN  na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (listopad 2018, styczeń 2019),

  • XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK MATEMATYCZNY 2018, organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów Jersz
    cztery wyróżnienia za bardzo dobry wynik:
    kl.8: Weronika Rydzewska kl.8b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
    kl.6: Miłosz Matuszewski kl.6d- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
            Martyna Glińska kl.6d- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
            Bartosz Nowak kl.6d- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek
    oraz dwa wyróżnienia za dobry wynik:
    kl.5: Gabriela Śpiegowska kl.5c- opiekun- p. Agnieszka Koperska, p. Magdalena Nejman,
    kl.6: Dajana Durka kl.6e- opiekun- p. Agnieszka Koperska.    (styczeń 2018)

  • Igor Wołos kl.6b, Klaudia Komuda kl.6s, Oliwier Pikała kl.6e- III miejsce drużynowo- XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego "Z Przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Płocku- opiekun- p. Joanna Gronczewska, p. Iwona Dobrzyńska, p. Agnieszka Koperska (listopad 2018).
PRZYRODA
  • Igor Wołos kl.6b, Klaudia Komuda kl.6s, Oliwier Pikała kl.6e- III miejsce drużynowo- XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego "Z Przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Płocku- opiekun- p. Monika Wożniak (6b), p. Joanna Kowalczyk (6e,6s) (listopad 2018).
FIZYKA
  • Weronika Rydzewska kl.8b- laureatka dwóch etapów (szkolnego i rejonowego) zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Zofia Jakubowska (listopad 2018, styczeń 2019).

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 13