2011/2012

Inauguracja roku szkolnego 2011/12 Drukuj

" Oto pierwszaki - dawne maluchy,

Jeden w drugiego to same zuchy.

Pięknie głosują, nawet rachują,

Egzaminu na ucznia dzielnie oczekują."

Tymi słowami witano pierwszoklasistów w progach naszej szkoły.

W obecności dyrekcji, zaproszonych gości, rodziców i nauczycieli 117 siedmiolatków i 31 sześciolatków złożyło ślubowanie na sztandar szkoły.

Podczas uroczystości przekazano list do wszystkich pierwszoklasistów :

"Drodzy Mali Przyjaciele !

Od 1 września tworzycie wraz z nami wielką szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw ma także obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice. My, starsi koledzy, podajemy Wam pomocną dłoń. Korzystajcie z naszych rad i pomocy. Uśmiechnijcie się, bo w szkole jest radośnie.

Życzymy Wam szóstek i wzorowego zachowania."

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie klas : IIb i IIIa pod kierunkiem pań - Luizy Kamińskiej, Małgorzaty Szulborskiej i Joanny Dobrogoszcz oraz chór szkolny pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci.

Dekoracje wykonały panie : Joanna Pankowska, Marzena Nejman, Joanna Skubiszewska oraz Danuta Gembicka.

obejrzyj galerię zdjęć

Więcej artykułów…