logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

2021/2022
Brawo!!! Drukuj
Brawo!!!

Wspólnie przyczyniliśmy się do sukcesu ósmoklasistów z Płocka
Wstępne informacje

W roku szkolnym 2021/2022 w Polsce egzamin w maju pisało prawie 503 tysiące uczniów. W naszej szkole Ósmoklasiści z siedmiu klas zdawali egzamin z trzech przedmiotów - języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Bardzo dobrze napisali każdą z części egzaminu. Wielu z nich może pochwalić się maksymalnymi wynikami. Ich wyniki mają szczególne znaczenie przy rekrutacji do szkoły średniej. Z puli dwustu punktów w procesie rekrutacji połowa jest do uzyskania podczas egzaminów ośmioklasisty. Za trzy egzaminy można dostać w sumie 100 punktów.
-Dwie uczennice: Olga Mroczkowska z kl.8b i Nadia Dymek z kl.8d wypadły rewelacyjnie. Ze wszystkich trzech egzaminów uzyskały po 100% punktów możliwych do zdobycia. Mają już po setce do rekrutacji. Brawo Dziewczyny!

-Sześcioro uczniów uzyskało po 100% z dwóch przedmiotów- matematyki i języka angielskiego. Troje uczniów z 8b: Aleksandra Budek, Mikołaj Jankowski, Julia Świtalska oaz trzy uczennice z 8d: Natalia Smolińska, Urszula Szymańska i Klaudia Wyrębkowska.

Maksymalne wyniki naszych uczniów z podziałem na przedmioty przedstawiają się następująco:

- 2 uczennice z języka polskiego: jedna z 8b pani Ilony Jastrzębskiej- Olga Mroczkowska oraz jedna z 8d pani Małgorzaty Lechowicz- Nadia Dymek;

-17 uczniów z matematyki: 9 uczniów pani Agnieszki Koperskiej: ośmiu z 8b: Aleksandra Budek, Mikołaj Jankowski, Maciej Kowalski, Szymon Krzyżanowski, Olga Mroczkowska, Mateusz Serwach, Julia Świtalska, Wojciech Wyszyński oraz 1 z 8e- Julia Kozłowska, 6 uczniów pani Magdaleny Nejman z 8d: Karol Bielicki, Nadia Dymek, Natalia Smolińska. Urszula Szymańska, Igor Tomaszewski, Klaudia Wyrębkowska oraz dwie uczennice pani Małgorzaty Jędrzejewskiej z 8c- Klaudia Dądzik i Alicja Kucharska;

-aż 23 uczniów z języka angielskiego: 16 uczniów pani Agaty Rychlik: dziewięciu z 8b: Aleksandra Budek, Tymon Bukowski, Wiktoria Gradowska, Mikołaj Jankowski, Hanna Kozicińska, Olga Mroczkowska, Alicja Siwek, Julia Świtalska, Bartosz Wiśniewski oraz siedmiu z 8d: Barbara Chwiałkowska, Bartosz Dybowski, Nadia Dymek, Natasza Guzek, Natalia Smolińska, Urszula Szymańska, Klaudia Wyrębkowska, 4 uczniów pani Ewy Różalskiej z 8e: Jakub Ciesielski, Wiktoria Kowalkowska, Jakub Łabiński- Barciak, Michalina Niedzielak, dwóch uczniów pani Justyny Wiśniewskiej z 8s: Szymon Koziński, Igor Wilkoński jedna uczennica pani Anny Byszewskiej z 8c- Gabriela Śpiegowska.

Serdecznie gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom wytężonej pracy, która przyniosła takie wspaniałe efekty! Brawo My!

 
Więcej artykułów…
Strona 1 z 135