Osiągnięcia artystyczne 2016/2017 Drukuj
 
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE
  • II miejsce- Gabriela Popławska kl.4c- Międzyszkolny Konkurs Polskiej Piosenki Kabaretowej, organizowany przez SP nr 12 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (czerwiec 2017)
  • I miejsce dla zespołu wokalnego "Viva la musica" w składzie: Gabriela Dryś kl.6e, Kinga Mróz kl.6e, Amelia Malinowska kl.6b, Magdalena Rzeszotarska kl.6c, Julia Staniszewska kl.6s- II Powiatowy Festiwal Piosenki Polskiej "Rock 80-90", organizowany przez Gimnazjum w Słupnie- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (maj 2017)
  • I miejsce- Gabriela Popławska kl.4c oraz wyróżnienie Filip Pomianowski kl.6c- XV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej SONG, organizowany przez SP nr 22 w Płocku- opiekun p. Małgorzata Podwójci, p. Justyna Grzyb, p. Anna Malik,
    (marzec 2017)
  • kategoria kl.4-6: dwa II miejsca- Anna Budnicka kl.4d i Nicola Libich kl.4b oraz Magdalena Rzeszotarska kl.6c i Kinga Mróz kl.6e, kategoria kl.1-3: wyróżnienie- Alicja Siwek kl.3c i Maja Szóstak kl.3c- XIII Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha noc"- Kolędy i Pastorałki, organizowany przez SP nr 6 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (styczeń 2017)
  • kategoria kl.4-6: I miejsce- Kinga Mróz kl.6e, II miejsce- Anna Budnicka kl.4d, kategoria kl.1-3: wyróżnienie- Julia Świtalska kl.3c oraz Alicja Siwek kl.3c- XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo", organizowany przez SP 17 w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (listopad 2016)
OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE  
  • I miejsce- Maciej Nejman kl.6c, I miejsce- Maja Marciniak kl.6c, II miejsce- Urszula Chwiałkowska kl.6c, III miejsce- Anna Macion kl.6c- I edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na plakat o Armii Krajowej z okazji 75-lecia AK- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (maj 2017)
  • I miejsce- Mateusz Chyczewski kl.6a, II miejsce- Oliwia Chyszberg kl.6a, wyróżnienie- Sandra Piskorska kl.6a- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Widzę świat przez niebieskie okulary"- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (maj 2017)
  • I miejsce- Julia Wiankowska kl.5s, III miejsce- Oliwier Ciuliński kl.5a- XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne", organizowany przez POKiS w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,
    (marzec 2017)
  • kategoria 7-11 lat: nagroda- Aleksandra Serafin, wyróżnienie- Dorota Borycka oraz Aleksander Stelmach kl.3d; kategoria 12-15 lat: nagroda- Maja Marciniak kl.6c, wyróżnienie- Maciej Nejman kl.6c- XXIV Miejski Konkurs na "Najładniejszą kartkę świąteczną", organizowany przez MDK w Płocku- opiekun-p. Aneta Olszewska (2 uczniów kat. 7-11 lat), p. Małgorzata Podwójci (2 uczniów kat. 12-15 lat), p. Joanna Skubiszewska (1 uczeń- kat. 7-11 lat),
    (grudzień 2016)
  • Alan Zieliński kl.5c- wyróżnienie- konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy?", organizowany przez Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku- opiekun- p. Marta Pater,
    (listopad 2016)
  • I nagroda- Roksana Sobczak kl.5b, II nagroda- Urszula Chwiałkowska kl.6c, Filip Pomianowski kl.6c, III nagroda- Maciej Lasota kl.5b oraz Bartłomiej Janicki kl.5b- wyróżnienie- VIII Ogólnopolskie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Ilustracja do wiersza S. Themersona "O stole, który uciekł do lasu", organizowanego przez POKiS w Płocku- opiekun- p. Małgorzata Podwójci.
    (październik 2016)

 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11