Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia artystyczne 2019/2020 Drukuj

 OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE
  • III Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej ""Pieśń ujdzie cało ...", organizowany przez SP 23 w Płocku:
    I miejsce- zespół wokalny "Viva la musica"- opiekun- p. Małgorzata Podwójci,  (luty 2020)
 
OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE
  • Konkurs Plastyczny "Portret Neuronu", ogłoszony przez Fundację Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych  w ramach "Tygodnia Mózgu":
    Leon Kowalski kl.7b- wyróżnienie- opiekun- p. Monika Woźniak (czerwiec 2020),
  • Miejski Konkurs Plastyczny "Najładniejsza Kartka Świąteczna 2019", organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im.Króla Maciusia Pierwszego w Płocku:
    Zuzanna Żółtańska kl.5r- I miejsce,
    Anna Adamkowska kl.5r- wyróżnienie
    - opiekun- p. Aneta Olszewska (2 uczennice), (styczeń 2020),
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kolory jesieni", organizowany przez Osiedlowy Klub Kochanowskiego:
    Julia Soczewka kl.2c- III miejsce- opiekun- p. Małgorzata Szulborska (10.2019).

 OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW Z KLAS TANECZNYCH
prowadzący- p. Tomasz Kadylak 
  • 05.10.2019 r.- Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego:
    Maciej Łopatowski Kat. 10 - 11 lat kl.E 3 miejsce,
    Zuzanna Aleks
    Kat 10 - 11lat kl.D  1 miejsce LATIN, 2 miejsce ST, Kat. 10 - 11 lat kl.C 2 miejsce LATIN, 3 miejsce STANDARD,
    Kacper Mierzejewski - Anna Sowa 
    Kat. 10 - 11 lat kl.G 2 miejsce;
  • 19.10.2019 r. Puchar Regionów Polski Północnej FTS i Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS:
    Zuzanna Aleks  10 - 11 lat kl.D  3 miejsce LA- awans kl.C;
  • 19.10.2019 r. XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka:
    Maciej Łopatowski 10 - 11 lat kl.E 3 miejsce;
  • 16.11.2019 r. - Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy:
    Zuzanna Aleks- I v- ce Mistrz Mazowieckiego Związku Tańca Styl Latin,  II v- ce Mistrz Mazowieckiego Związku Tańca Styl Standard-  kat. Dzieci Starsze,
    Jakub Kolankiewicz - Antonina Palusińska- 1 miejsce kat.8 – 9 G,
    Sołtyszewski Kamil - Olejnik Klementyna- 3 miejsce KAT. 8- 9 G,
    Lena Kapuścińska- 1 miejsce Kat. 10 – 11 G,
    Bosiak Jan - Michalina Drożdż 3 miejsce Kat. 10 – 11 G;
  • 24.11. 2019 r.-  XIII O.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża , Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i XIV Dziecięca Gala Taneczna:
    Zuzanna Aleks 2 miejsce Kat.10-11 kl.D;
  • 1.12.2019-  VIII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY:
    Maciej Łopatowski -3 miejsce kat.10-11 E,
    KAT.10-11 G: Bosiak Jan - Michalina Drożdż 1 miejsce, Kacper Mierzejewski - Anna Sowa 1 miejsce - awans kl.F, Lena Kapuścińska 2 miejsce, Stanisław Borczuk - Dominika Wiśniewska 2 miejsce,
    Kat.10-11 D ST- Zuzia Aleks 2 miejsce;
  • 15.12.2019 r. FINAŁ Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek:
    Kat.8-9 kl.G: Jakub Kolankiewicz - Antonina Palusińska 1 miejsce,  
    Kat. 10 - 11 kl.E: Maciej Łopatowski  3 miejsce,
    Kat. 10 - 11 kl.D ST Zuzia Aleks 2 miejsce,
    Kat.OPEN Dzieci: Zuzanna Aleks 1 miejsce LA, 2 miejsce ST;
  • 21.12.2019 r.-  CORDEX WINTER CUP - Mistrzostwa Polski Południowej FTS:
    Zuzanna Aleks w kategorii Dzieci w styl standardowy 1 miejsce i w latynoameryki -1 miejsce;
  • 11.01.2020 r - III AnaDens Cup Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego:
    10 - 11 kl .H- Ulicka Natalia 2 miejsce,
    10 - 11 kl.G- Kolankiewicz Kuba - Palusińska Antonina 1 miejsce awans kl.F, Kuciński Stanisław - Jułkowska Lena 3 miejsce, Stencel Szymon - Zarzycka Paulina 3 miejsce,
    12 - 13 kl.- Lena Kapuścińska 1 miejsce- awans kl.F,  Zuzanna Aleks 2 miejsce;
  • 22.02.2019 r. Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego w Lubawie:
    Zuzanna Aleks 1 miejsce kat.10 -11 D
  • 07.06.2020 r. - II Grand Prix Małopolski w Sportowym Tańcu Online Kraków:
    kat.12-15 lat Zuzanna=za Aleks:- 1 miejsce samba., 1 miejsce cha –cha,  2 miejsce jive, Kat do 11 lat solo- 1 miejsce jive, 2 miejsce cha-cha, 2 miejsce samba.

 




 
 
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 14