Witamy w szkole. Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września przywitaliśmy uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. W obecności dyrekcji, zaproszonych gości oraz rodziców pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów i uroczyście wstąpili w szeregi naszej społeczności szkolnej.

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie z klas 3b oraz 3d pod opieką pań – Bożeny Koper oraz Karoliny Karpińskiej – Kuciapskiej. Uroczystość uatrakcyjniły swoimi pięknymi tańcami uczennice kl. 2c Sonia Sobańska i Nadia Piechowska.

Dekoracje wykonały panie: Ilona Borczuk i  Aneta Olszewska, a o nagłośnienie zadbał p. Roman Kusy i Robert Elwertowski. Fotorelację przygotowała p. Edyta Paradowska

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.