Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO Drukuj
Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO

Bardzo się cieszymy z sukcesów naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w roku szkolnym 2019/2020. Uczniowie zmagali się z testami konkursowymi z biologii, geografii, chemii i przyrody. Poniżej przedstawiamy nazwiska laureatów i uczniów wyróżnionych z poszczególnych przedmiotów:

z biologii

 w klasach piątych: dyplom laureata+nagroda książkowa: Eliza Klus kl.5F, Zuzanna Aleks kl.5F; dyplom laureata: Mikołaj Sobota kl.5G, Paulina Jamowska kl.5F, Szymon Madanowski kl.5F, Karolina Jankowska kl.5C, Adam Wiśniewski kl.5E, Larysa Jułkowska kl.5D, Olga Tokarczuk kl.5D; dyplom wyróżnienia: Maja Jelec kl.5F, Julia Śliwińska kl.5D, Dominika Wiśniewska kl.5F; (opiekunowie: Joanna Kowalczyk, 10 uczniów, Monika Woźniak, 2 uczniów);
w klasach szóstych: I miejsce+grawerowany dyplom laureata+ nagroda książkowa- Olga Mroczkowska kl.6B; II miejsce, dyplom laureata+ nagroda książkowa- Maciej Kowalski kl.6B; III miejsce (ex aequo), dyplom laureata+nagroda książkowa: Aleksandra Budek kl.6B, Mateusz Nowak kl.6D, Gabriela Śpiegowska kl.6C; dyplom laureata, nagroda książkowa- Amelia Elena Jelec kl.6E; dyplom laureata: Wojciech Wyszyński kl.6B, Alicja Kucharska kl.6C, Wiktoria Gradowska kl.6B; dyplom wyróżnienia: Oliwia Siemiątkowska kl.6C, Julia Świtalska kl.6B, Leon Lichnowski kl.6C, Oliwia Węglewska kl.6C; ( opiekun Monika Woźniak, 13 uczniów);

z chemii

w klasach siódmych: dyplom wyróżnienia: Adam Bryk kl.7D, Klaudia Komuda kl.7S, Miłosz Matuszewski kl.7D, Bartosz Nowak kl.7D; (opiekun Ewa Warabida, 4 uczniów);

z geografii

w klasach piątych: dyplom laureata- Ksawery Staniszewski kl.5F; dyplom wyróżnienia- Mikołaj Sobota kl.5G;
w klasach szóstych: dyplom laureata: Aleksandra Waliszewska kl.6F, Karol Bilicki kl.6D; dyplom wyróżnienia: Alicja Kucharska kl.6C, Nadia Dymek kl.6D, Olga Mroczkowska kl.6B, Wojciech Wyszyński kl.6B; (opiekun Agnieszka Kochanowska- Matuszewska, 8 uczniów). 

GRATULUJEMY!

 

 
SP 23 wyróżniona za zaangażowanie dyplomem UNICEF Drukuj
SP 23 wyróżniona za zaangażowanie dyplomem UNICEF

W czerwcu kolejny raz zostaliśmy uhonorowani dyplomem UNICEF za zaangażowanie w działania Klubu Szkół UNICEF w roku szkolnym 2019/2020.

Klub Szkół UNICEF w naszej szkole działa od wielu lat. Dwie koordynatorki panie- Agnieszka Kochanowska- Matuszewska i Anna Olczak-Mielczarek współpracując z nauczycielami organizują ogólnopolskie akcje. W pierwszym semestrze, w trzydziestą  rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka braliśmy udział w akcji „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”.  Przeprowadziliśmy zajęcia przypominające dzieciom ich prawa. Okolicznościowe gazetki, zawierające zdjęcia świętowania rocznicy i akcji z ubiegłych lat, przypomniały jak ważny jest ten dzień i  prawa dziecka dla uczniów naszej placówki. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły przypomnieli sobie prawa dziecka. Oglądając materiały UNICEF-u uświadomili sobie, że nie każde dziecko na świecie ma takie same warunki rozwoju. Trzydziesta rocznica uchwalenia Praw Dziecka okazała się świetną okazją do jej uczczenia, poprzez plakaty i gazetki przypominające ich prawa.

 Dyplom UNICEF 

Link do strony UNICEF- więcej informacji o nas, proszę  zobacz.

https://www.unicef.pl/Wspolpraca-ze-szkolami/Klub-Szkol-UNICEF/Klubowicze/(szkola)/121

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Rekrutacja klas VIII do płockich szkół ponadpodstawowych. Drukuj
Rekrutacja  klas VIII do płockich szkół ponadpodstawowych.

 

Szanowni Rodzice i  Uczniowie klas VIII,

 pod adresem https://ponadpodstawowe-plock.nabory.pl/

znajdziecie informacje dotyczące rejestracji i sposobu wypełniania wniosku rekrutacyjnego w naborze elektronicznych do płockich szkół ponadpodstawowych.

Rekrutacja rusza 15 czerwca o godz. 8.00. Na podstawie numeru PESEL i wpisanego na pierwszej stronie formularza hasła, system automatycznie założy konto kandydata. Numer PESEL i utworzone hasło posłużą do logowania.

Na zastanowienie i wybór szkół jest dużo czasu, ponieważ wnioski będzie można wypełniać od godz. 08:00 15 czerwca 2020 r. do godz. 15:00 10 lipca 2020 r.

Wyjątek stanowią oddziały: dwujęzyczny / międzynarodowy oraz sportowe / szkoły mistrzostwa sportowego, do których kandydaci składają wnioski wyłącznie w terminie  od godz. 08:00 15 czerwca 2020 r. – do godz. 15.00  22 czerwca 2020 r.

Wszelkie pozostałe terminy również dostępne na podanej stronie, sprawdź.

 
Ósmoklasisto pamiętaj ! Drukuj
Ósmoklasisto pamiętaj !

 

Ósmoklasisto pamiętaj !

16. 17, 18 czerwca piszemy egzamin zgodnie z ustalonymi procedurami.

Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia. Trzymamy za Was kciuki!

Dyrekcja szkoły i nauczyciele SP 23


 

 
Egzamin ósmoklasisty Drukuj
Egzamin ósmoklasisty

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

przygotowaliśmy procedury postępowania w trakcie egzaminu ósmoklasisty. Proszę o zapoznanie się z informacjami i procedurą egzaminu, który odbędzie się w dniach 16,17 i 18 czerwca. 

Egzamin ósmoklasisty 2020- informacje dla ucznia

Procedura przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty 2020 

 
Brawo Pasjonaci Matematyki SP23! Drukuj

Brawo Pasjonaci Matematyki SP23! 

W czerwcu 2020 roku dotarła do nas wspaniała wiadomość: wśród finałowej trójki laureatów drugiego etapu Konkursu Matematycznego „Continuum 2020” dla uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Politechnikę Warszawską i Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku znalazło się aż dwoje uczniów naszej szkoły: drugie miejsce zdobył Miłosz Matuszewski z kl.7d, a trzecie- Julia Wojtycka z kl.8s. Miłosz był przygotowywany przez panią Annę Olczak-Mielczarek, a Julia przez panią Iwonę Dobrzyńską.

Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy i umiejętności matematycznych oraz motywowanie uzdolnionych matematycznie uczniów do zdobywania wiedzy, a nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami matematyki. W pierwszym etapie- 17 stycznia 2020 roku startowało ponad 120 uczniów ze szkół podstawowych Płocka i okolic, a do drugiego etapu- 28 lutego 2020 roku zakwalifikowało się ponad 30 uczniów. Wśród nich poza Julką i Miłoszem znaleźli się- Asia Śladowska z klasy 7d i Julka Wiankowska z 8s.

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM, RODZICOM I OBU NAUCZYCIELKOM!
Jesteśmy z Was dumni!

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21 Drukuj
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21

Drodzy Uczniowie klas 8, Szanowni Rodzice

na stronie MEN opublikowano obowiązujący harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych . Prosimy o zapoznanie się

http://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021

 
Odmrażanie szkół Drukuj
Odmrażanie szkół

Zgodnie z rozporządzeniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministra Zdrowia, a także obowiązujących przepisów prawa zaczynamy odmrażanie szkoły. Procedury postępowania umieszczamy w załącznikach poniżej:

Procedury zajęć opiekuńczo wychowawczych

Oświadczenie Rodziców 

Procedura konsultacji w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 w Płocku na podstawie – wytycznych GIS, MZ i MEN dla szkół

Zgoda na pomiar temperatury 

 
Nabór trwa! Zapraszamy! Drukuj

Nabór trwa! Zapraszamy!

 

Nabór trwa! 
A oto 7 powodów, dla których warto zostać uczniem naszej szkoły:
1.    Rozwijamy uzdolnienia, uczymy myślenia i rozwiązywania problemów.
2.    Dbamy o dobre relacje i rozwój społeczny naszych uczniów.
3.    Zapewniamy wszechstronną pomoc terapeutyczną.
4.    Posiadamy doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.
5.    Realizujemy program Akademii Piłki Ręcznej od I klasy. 

 
6.    Mamy nowoczesne pracownie,  nowoczesną bazę dydaktyczną na miarę XXI wieku, oraz własny transport , a także  bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: koła szachowe, zajęcia taneczne, zajęcia muzyczne – nauka gry na instrumentach, zajęcia jogi ,zbiórki zuchowe i harcerskie, zajęcia z robotyki i kodowania.

7.    Posiadamy Certyfikat Bezpiecznej Placówki Oświatowej.

 

Zapraszamy, dołącz do nas!

 


 

 
Nabór do klas I - aktualne dokumenty Drukuj

Na stronie w dziale rekrutacja zamieściliśmy aktualne dokumenty związane z naborem do klas pierwszych:

 

  1. Informacje dotyczące zgłoszenia dziecka do szkoły obwodowej.
  2. Informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych szkól  podstawowych dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

 

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z dokumentami.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 14