Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Kropki Drukuj
 Dzień Kropki

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy! Inspiracją do tego święta, była książka Peter’a H Reynoldsa „The Dot” czyli Kropka. Jej bohaterką jest mała Vashti. Która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Przez cały tydzień klasy młodsze naszej szkoły poszukiwały inspiracji w tym małym punkciku. Nauczycielki zaangażowane w  projekt pomagały swoim uczennicom, uczniom odkryć ich talenty i kreatywność. Powstały kropkowe dzieła sztuki, które można obejrzeć w galerii.

W kropkowanej przygodzie udział wzięły klasy: IB i p. Małgorzata Gomułka, IC i p. Katarzyna Kapela, IIB i p. Urszula Kosińska, II D i p. Joanna Pankowska,  III C i p. Małgorzata Szulborska

 

 

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Brawo! Chłopcy z 8s Drukuj
Brawo! Chłopcy z 8s

Nasi chłopcy z klasy 8s w barwach SKF Wisła Płock wygrali Ogólnopolski Turniej P.R W Ostrołęce. Memoriał Piotra Dobrzyńskiego. Wygrywamy kolejno

Z Victorią Piaseczno 27-18

Z Wilanowią Warszawa 31-19

W finale z Muks 21 Płock 34-17

MVP turnieju Krystian Szostak

W najlepszej siódemce znalazł się Jakub Ciolek, a najlepszym zawodnikiem  w drużynie jest Jakub Karaś.

Wielkie brawa dla chłopaków i trenera Michała Królikowskiego.

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Biegnij z Zosią! Drukuj
Biegnij z Zosią!

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny wsparła w chorobie maleńką Zosię, która walczy z bardzo groźnym przeciwnikiem SMA. Po #gaszynchallenge, w którym wzięli udział nauczyciele, do boju o zdrowie Zosi przystąpili uczniowie. Klasa 2 D podczas lekcji plastyki przygotowała eko torbę na zakupy, która wystawiła na licytacje dla Zosi. Po bardzo zaciętej walce zwycięzcą został p. Piotr Domański, dzieki któremy na konto Zosi trafiło 200 zł. 

Zachęcamy wszystkich do wpłat na rzecz i wystawiania rzeczy na licytacje.

 

https://www.facebook.com/groups/519525308709756

 

https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

 

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Niestety trochę inaczej niż do tej pory ale zaczynamy nowy rok szkolny! Szczególnie chcielibyśmy powitać w Naszych progach wszystkich Pierwszoklasistów. Na pewno spędzicie tu cudownie czas, zdobędziecie mnóstwo wiedzy, niezapomnianych wrażeń oraz wiele nowych znajomości. Cieszymy się, że jesteście z Nami.

Ponadto wszystkim  uczniom klas I- VIII  życzymy, aby ten rok szkolny 2020/2021 zaskakiwał wszystkich tylko pozytywnymi zdarzeniami. Wielu sukcesów!

Fotorelację przygotowała p. Edyta Paradowska 

 

 

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Regulamin funkcjonowania SP23 na podstawie wytycznych MEN Drukuj
Regulamin funkcjonowania  SP23 na podstawie wytycznych MEN

Prosimy o zapoznanie się  z Regulaminem funkcjonowania  SP23 na podstawie wytycznych MEN.

Załączniki do wiadomości:

Regulamin- załącznik

Zgoda na pomiar temperatury- załącznik

 
Informacje Intendenta- obiady w roku szkolnym 2020/21 Drukuj
Informacje Intendenta- obiady w roku szkolnym 2020/21

Zapraszam do zawierania umów na korzystanie z obiadów szkolnych. Potrzebne druki znajdą Państwo na stronie szkoły  z możliwością wydruku w dziale Informacje dla uczniów i rodziców. Proszę o poprawne wypełnienie i podpis.  Szanowni Państwo proszę również   o wydrukowanie w 2 egzemplarzach  Deklaracji korzystania z wyżywienia w stołówce szkolnej SP 23 w Płocku w roku szkolnym 2020/21 oraz Umowy  żywienia uczniów .Dokumenty przyjmowane będą od 25.08.20r w godzinach od 6 do 13 tej u intendenta(wejście od strony śmietnika).Wszelkiej informacji udzielam też telefonicznie 24 364-48-57

 Dziękuję,  pozdrawiam i czekam na umowy

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 2