Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 Drukuj

 

  

miniaturka rozpoczecie roku szkolnego

3 września społeczność szkoły przywitała uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce. Zaproszeni goście życzyli najmłodszym wielu sukcesów, pomyślności i samych radosnych dni w szkole. W obecności dyrekcji, zaproszonych gości oraz rodziców pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów i uroczyście wstąpili w szeregi naszej społeczności szkolnej. Akt pasowania na ucznia stał się symbolem dla naszych najmłodszych wejścia w szeregi rycerzy wiedzy, których determinacja dążenia do poznawania będzie orężem w walce o mądrość.

 

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie z klas trzecich pod opieką pań – Urszuli Kosińskiej, Joanny Pankowskiej i Joanny Kamińskiej oraz chór szkolny prowadzony przez panią Małgorzatę Podwójci. Zatańczyły dzieci, które  pod kierunkiem pana Tomasza Kadylaka realizują innowacyjny program tańca towarzyskiego.

 

Dekoracje wykonały panie: Ilona Borczuk, Agnieszka Elwertowska oraz Aneta Olszewska, a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

 

 Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości i samych radosnych dni a rodzicom pociechy z dzieci, zaangażowania w sprawy szkoły.

 

 

Obejrzyj galerię zdjęć
 
Informacja intendenta Drukuj

 

   Intendent, od 29 sierpnia 2018 r., zaprasza chętnych rodziców do pokoju intendenta w celu zawarcia umowy dotyczącej spożywania przez uczniów obiadów w nowym roku szkolnym 2018/2019.

 
Ogłoszenie Drukuj

 

   Rodzice uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną naukę w klasie pierwszej, wyprawkę dla pierwszoklasistów znajdziecie tu

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 3